Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
Lucent Danstheater
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
Theater Sneek
Sneek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Reehorst
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Plein
Den Haag
Lucent Danstheater
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Lucent Danstheater
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Koornbeurs
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
C.C Warenar
Wassenaar
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Thalia Theater
IJmuiden
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
EKKO
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
De Spil
Roeselare
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
vrijdag 10 april 2009
Harry Glotzbach - Pura Vida
Theater Bouwkunde, Deventer
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
John Buijsman - BUK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
Anuar - Ongeremd
De Weijer, Boxmeer
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 11 april 2009
Pieter Derks - Waan
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Nikè
Markant Uden, Uden
John Buijsman - BUK
Theater Sneek, Sneek
Wouter Deprez - Eelt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fulcotheater, IJsselstein
Anuar - Ongeremd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Silvester Zwaneveld
De Reehorst, Ede
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bouwkunde, Deventer
Eric van Sauers - Ridder
Het Plein, Den Haag
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Flint, Amersfoort
zondag 12 april 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Flootloose
Lucent Danstheater, Den Haag
maandag 13 april 2009
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Waan
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater aan de Schie, Schiedam
Silvester Zwaneveld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
Ennio Marchetto
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Wilminktheater, Enschede
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Ernst van der Pasch
Koornbeurs, Delft
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater De Veste, Delft
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 15 april 2009
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater De Storm, Winterswijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C.C Warenar, Wassenaar
Pieter Derks - Waan
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Mark van de Veerdonk
Theater de Schalm, Veldhoven
Leon van der Zanden - Cola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
John Buijsman - BUK
Theater de Stoep, Spijkenisse
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Thalia Theater, IJmuiden
20:30
Paulien Cornelisse / Sophie van Hoytema
Metropool, Hengelo
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Axestos
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jaap Mulder
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Zonder Pardon
Orpheus, Apeldoorn
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 16 april 2009
Guido Weijers - Axestos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Por Dios
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Waan
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
Silvester Zwaneveld
De Meenthe, Steenwijk
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Spil, Roeselare
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Van Houts en De Ket - Achtetijker dan dwars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Overgang
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Diligentia, Den Haag
20:15
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Los
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Wouter Deprez - Eelt
De Kattendans, Bergeijk
John Buijsman - BUK
Theater Het Kruispunt, Barendrecht