Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
MIDI Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:30
Groene Engel
Oss
14:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
woensdag 09 maart 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric Koller
Leidse Schouwburg, Leiden
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Thijs Maas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sara Kroos - BOHEEMS
Diligentia, Den Haag
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 10 maart 2011
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Deng Boy Fu a Birti - Poppekast
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - BOHEEMS
Figi Theater, Zeist
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 11 maart 2011
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefan Pop
Theater PePijn, Den Haag
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Hassan's Angels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hans Dorrestijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jetty Mathurin
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Chassé Theater, Breda
zaterdag 12 maart 2011
20:30
Stefan Pop
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Hans van der Laan
Theater de Tobbe, Voorburg
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jörgen Raymann
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Max van den Burg
Lindenberg Theater, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Nat
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Vincent Geers - Het is Tijd
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zondag 13 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Koornbeurs, Franeker
maandag 14 maart 2011
20:15
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 15 maart 2011
20:15
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Theater De Veste, Delft
20:00
Jandino Asporaat
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper
Diligentia, Den Haag
20:00
Hans Dorrestijn
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Max van den Burg
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 16 maart 2011
20:15
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Theater De Veste, Delft
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Acda en de Munnik
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Max van den Burg
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper
Diligentia, Den Haag
20:00
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Pieter Derks
Chassé Theater, Breda
20:00
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 17 maart 2011
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Theater PePijn, Den Haag
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater De Veste, Delft
20:15
Dames voor na Vieren
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Paulien Cornelisse
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Berry Lussenburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Night of Comedy - News of Comedy
MIDI Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Anuar
Het Klooster, Nuenen
20:30
Jochen Otten
Groene Engel, Oss
14:30
Wijnand Stomp - Mister Anans!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
We komen er wel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Gili
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Pieter Derks
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 18 maart 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Zaantheater, Zaandam
20:00
Hans Dorrestijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Gili
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg