Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Deventer Schouwburg
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Volckaert Theater
Dongen
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Lochem
Lochem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Munttheater
Weert
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Achterom
Hilversum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
S.C.C. De Enck
Oirschot
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
Den Dullaert
Hulst
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Kolk
Assen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Muzeval
Emmen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Zinin
Nijverdal
Diligentia
Den Haag
Swanla Theater
Zevenhuizen
De Eendracht
Gemert
Parktheater
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Bussel
Oosterhout
dinsdag 31 maart 2009
Karin Bloemen - Overgang
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Oosterpoort, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Chassé Theater, Breda
woensdag 01 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - Ridder
De Weijer, Boxmeer
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Harry Glotzbach - Pura Vida
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - De Rust Zelve
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees Torn - Einde Verhaal
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Harmonie, Leeuwarden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Niké
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
donderdag 02 april 2009
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Schouwburg Almere, Almere
Kees Torn - Einde Verhaal
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor De Grap
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
vrijdag 03 april 2009
Anuar - Ongeremd
Theater Achterom, Hilversum
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - iClaudia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Zaantheater, Zaandam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 04 april 2009
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater De Kolk, Assen
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
zondag 05 april 2009
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout