Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
De Harmonie
Leeuwarden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Rotterdam
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Singer Theater
Laren
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Klein Theater
Dinxperlo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
22:00
Luxor Live
Arnhem
Munttheater
Weert
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Spiegeltent
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Meerpaal
Dronten
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Meerpaal
Dronten
C.C. Achterolmen
Maaseik
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 20 maart 2009
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Parktheater, Eindhoven
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Figi Theater, Zeist
Vincent Geers - Overdaad
Figi Theater, Zeist
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Bries
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - iClaudia
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater Schuurkerk, Maassluis
Jörgen Raymann
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - Axestos
Theater De Willem, Papendrecht
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Buena Vista
Flint, Amersfoort
Footloose
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Markant Uden, Uden
20:15
Schudden - Ruis
Diligentia, Den Haag
20:30
André Manuel - Voor God noch vaderland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Sophie van Hoytema
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 21 maart 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Vincent Geers - Overdaad
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees Torn - Einde Verhaal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Singer Theater, Laren
Kasper van Kooten - Veelvraat
Theater de Bussel, Oosterhout
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Koller
Klein Theater, Dinxperlo
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Begijn Le Bleu - Flamingo's in de Polder
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Footloose
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Paulien Cornelisse - dagbraken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Markant Uden, Uden
20:15
Schudden - Ruis
Diligentia, Den Haag
20:30
Hassan's Angels
Theater de Tobbe, Voorburg
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
zondag 22 maart 2009
Claudia de Breij - iClaudia
Munttheater, Weert
Javier Guzman - Por Dios
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Footloose
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
A Night of Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 23 maart 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 24 maart 2009
Brokstukken - Rode Dwerg
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Spiegeltent, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Bries
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Footloose
Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Agnew - More Human than Human
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 25 maart 2009
Pieter Derks - Waan
Posttheater, Arnhem
Brokstukken - Rode Dwerg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Arsenaal Theater, Vlissingen
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wouter Deprez - Eelt
Schouwburg Venray, Venray
Silvester Zwaneveld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Koller
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Footloose
Agnietenhof, Tiel
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Comedy Explosion
Simplon, Groningen
donderdag 26 maart 2009
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Brokstukken - Rode Dwerg
Orpheus, Apeldoorn
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Los
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
C.C. Achterolmen, Maaseik
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht