CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -65
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 18 apr
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
wo 19 apr
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Parochiehuis
Delden
Zaantheater
Zaandam
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Perron-3
Rosmalen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
1
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
1
do 20 apr
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Toegift
Den Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
De Spil
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Maaspoort
Venlo
19:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Amare
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vr 21 apr
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Spil
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Zinin
Nijverdal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. De tippe
Vledder

dinsdag 18 april 2023

20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Koninklijke Schouwburg, Den Haag

woensdag 19 april 2023

Jan Beuving - Restante Kantine Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK Het Parochiehuis, Delden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
Andries Tunru - In Theorie Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater de Kampanje, Den Helder
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Perron-3, Rosmalen
Jochem Myjer - Net alsof Theater De Winsinghhof, Roden
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
1
19:45
Simplon Comedy Night Simplon, Groningen
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Flint, Amersfoort
20:00
Merijn Scholten - Solo Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wim Helsen - Niet Mijn Apen - Niet Mijn Circus C.C. De Werft, Geel
20:15
Ik Ga Stuk! De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Maaspoort, Venlo
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Victor Luis Van Es - De Lachende Derde Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Bas Birker - in blijde verachting C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Parktheater, Eindhoven
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Zaantheater, Zaandam
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Chassé Theater, Breda
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind Theater de Griffioen, Amstelveen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
1

donderdag 20 april 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Crins - Mesthoop De Toegift, Den Hoorn
Jan Beuving - Restante Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - SNAK De Meerpaal, Dronten
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit Het Niets Schaffelaartheater, Barneveld
Peter Pannekoek - DNA Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Jannie the Showdog Agora Theater Lelystad, Lelystad
Andries Tunru - In Theorie Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Het Kielzog, Hoogezand
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes De Maaspoort, Venlo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ik Ga Stuk! Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Cameretten - Finalistentournee ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René Van Meurs - 2636 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Merijn Scholten - Solo Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Kasper van der Laan - Warm Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kommil Foo - Grind Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jay Francis Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Amare, Den Haag
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Markant Uden, Uden
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Willie Wartaal - Moederdag KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Junushoff Theater, Wageningen
20:30
André Manuel - Sneu KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedycloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Victor Luis Van Es - De Lachende Derde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter TAQA Theater De Vest, Alkmaar

vrijdag 21 april 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Theo Maassen - Onbekend Terrein Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - DNA De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Jannie the Showdog Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij Agnietenhof, Tiel
Andries Tunru - In Theorie Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Theater Zinin, Nijverdal
Paulien Cornelisse - Aanstalten Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Spant!, Bussum
Martijn Kardol - De Situatie Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen S.C.C. De Ruchte, Someren
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Oldenhermanns - FCKED Theater De Tuin, Leusden
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Parktheater, Eindhoven
20:00
Cameretten - Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
Pagina -65