CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -65
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 13 okt
Het Kielzog
Hoogezand
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
DNK
Assen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Huiskamer
Weert
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
BREStheater
Brielle
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Floralis
Lisse
Bon theater
Medemblik
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
De Flux
Zaandam
zo 14 okt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater De Kolk
Assen
ma 15 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 16 okt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
wo 17 okt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Aan de Slinger
Houten
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Kom
Nieuwegein
1
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:30
Simplon
Groningen

zaterdag 13 oktober 2018

Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Kielzog, Hoogezand
Yentl en de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Stoep, Spijkenisse
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit DNK, Assen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Kei, Reusel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Concordia, Haastrecht
Sounds Niets te verliezen Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater De Verwachting, Ritthem
Howard Komproe - Live on stage Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Werftheater, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Het Dorpshuis, Nigtevecht
Richard Groenendijk - Om Alles! Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater de Huiskamer, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam De Smeltkroes, Maarheeze
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Leest, Waalwijk
Matroesjka - Brainwash Het Klooster, Woerden
Bert Gabriels - Gelukzoeker Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij Het Evertshuis, Bodegraven
René van Meurs - Ik beloof niks BREStheater, Brielle
Lebbis - De Bovengrens Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Willem, Papendrecht
Louise Korthals - Alles is er Theaterpand Weesp, Weesp
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?! C.C. Den Herd, Bladel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Ploeg Ultimatum Theater Floralis, Lisse
Martijn Koning - Koning van de dieren Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Hofpoort, Coevorden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker Theater de Purmaryn, Purmerend
1
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Purper - Purper's Passie C.C. Stroud, Putten
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon DeMess, Naarden
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theaters Tilburg, Tilburg
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil De Flux, Zaandam

zondag 14 oktober 2018

Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Purper - Purper's Passie Theater De Kolk, Assen

maandag 15 oktober 2018

Sara Kroos - Zonder Verdoving Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 16 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures Markant Uden, Uden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Theater Bouwkunde, Deventer

woensdag 17 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Sounds Niets te verliezen Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Nobel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Rotatie Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Kom, Nieuwegein
1
Arie & Silvester - Wie?! Fulcotheater, IJsselstein
Alex Ploeg Ultimatum De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Purper - Purper's Passie De Meenthe, Steenwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas Markant Uden, Uden
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Cultura, Ede
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter Simplon, Groningen
Pagina -65