Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
BREStheater
Brielle
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
DeMess
Naarden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Stroud
Putten
00:00
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Huiskamer
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
21:00
De Flux
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:30
Theater De Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Simplon
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
zaterdag 13 oktober 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 14 oktober 2018
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
woensdag 17 oktober 2018
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 oktober 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere