CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -66
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 01 nov
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Junushoff Theater
Wageningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Kom
Nieuwegein
Figi Theater
Zeist
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
vr 02 nov
Schouwburg Het Park
Hoorn
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
De Klif
Nijmegen
00:00
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theater De Omval
Diemen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
Het Klooster
Woerden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theaterpand Weesp
Weesp
Gryphus
Vierlingsbeek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Muse
Malden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Flint
Amersfoort
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
za 03 nov
Singer Theater
Laren
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Posttheater
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
Theater Sneek
Sneek
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Idea
Soest

donderdag 01 november 2018

Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Lochem, Lochem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater aan het Vrijthof, Maastricht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Hof 88, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater de Blauwe Kei, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Figi Theater, Zeist
Ali B - Koorts Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Meenthe, Steenwijk
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren De Weijer, Boxmeer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jeroen Leenders Nieuwe Nor, Heerlen

vrijdag 02 november 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme van Beresteyn, Veendam
Nathalie Baartman - Breek Koningshof, Maassluis
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Musiater, Zevenaar
Yentl en de Boer - Magie Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater De Musketon, Utrecht
Kirsten van Teijn - Nobel De Klif, Nijmegen
00:00
Howard Komproe - Live on stage Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles! Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Agora Theater Lelystad, Lelystad
Matroesjka - Brainwash Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Winsinghhof, Roden
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights Scheldetheater, Terneuzen
Louise Korthals - Alles is er Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Studio de Bakkerij, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! S.C.C. De Ruchte, Someren
Anne-Marie Jung - Ram Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - DREEJKLEZOEW Gryphus, Vierlingsbeek
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Muse, Malden
Martijn Koning - Koning van de dieren C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Fransche School Culemborg, Culemborg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich Theater 't Pand, Gorinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater PePijn, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Purper - Purper's Passie Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jasper van Kuijk - Janus Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel

zaterdag 03 november 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Singer Theater, Laren
Nathalie Baartman - Breek Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Veste, Delft
Yentl en de Boer - Magie Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Wilminktheater, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh... Figi Theater, Zeist
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Schouwburg Amphion, Doetinchem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Howard Komproe - Live on stage Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Richard Groenendijk - Om Alles! Schaffelaartheater, Barneveld
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Het Dorpshuis, Nigtevecht
Johan Goossens - Vlam Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights Theater Gooiland, Hilversum
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater PePijn, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theaterpand Weesp, Weesp
Anne-Marie Jung - Ram Munttheater, Weert
Alex Ploeg Ultimatum Theater Sneek, Sneek
Kiki Schippers - Waar Bon theater, Medemblik
Kasper van der Laan - Gewapend karton Schouwburg Ogterop, Meppel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Idea, Soest
Pagina -66