Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Scagon theater
Schagen
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Noorderkerk
Sneek
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Eendracht
Gemert
Theater de Mythe
Goes
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Musiater
Zevenaar
Bon theater
Medemblik
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
Theater De Kik
Elst
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Kei
Reusel
Theater Zinin
Nijverdal
Diligentia
Den Haag
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. Lanaken
Lanaken
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
15:15
Markant Uden
Uden
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Koningshof
Maassluis
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
Theater Sneek
Sneek
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
zaterdag 16 februari 2019
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 17 februari 2019
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
maandag 18 februari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 februari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 20 februari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden