Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Chassé Theater
Breda
20:00
Spant!
Bussum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater De Kik
Elst
De Eendracht
Gemert
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Lanaken
Lanaken
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bon theater
Medemblik
Theater Zinin
Nijverdal
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. De Kei
Reusel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Scagon theater
Schagen
Noorderkerk
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Koningshof
Maassluis
15:15
Markant Uden
Uden
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
Theater Dakota
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zaterdag 16 februari 2019
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 17 februari 2019
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
maandag 18 februari 2019
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 20 februari 2019
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk