Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Singer
Rijkevorsel
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
Het Klooster
Woerden
C.C. Stroud
Putten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
van Beresteyn
Veendam
Diligentia
Den Haag
G.C. De Wildeman
Herent
Schouwburg Lochem
Lochem
Zuiderstrandtheater
Den Haag
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zinin
Nijverdal
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Dakota
Den Haag
Markant Uden
Uden
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Patronaat
Haarlem
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Eendracht
Gemert
Schouwburg Odeon
Zwolle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
C-Mine
Genk
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
C.C. De tippe
Vledder
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
woensdag 01 april 2020
Javier Guzman - Guzmán
De Singer, Rijkevorsel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kommil Foo - Oogst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Debby Petter - De liefde voorbij
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Grof geschud - Lijmen
Theater Concordia, Enschede
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Todesangstschrei
De Domijnen, Sittard
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Stroud, Putten
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Figi Theater, Zeist
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
donderdag 02 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
vrijdag 03 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen