CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -67
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 dec
Schouwburg Venray
Venray
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
za 14 dec
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Spant!
Bussum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rockhal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
zo 15 dec
Markant Uden
Uden
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 16 dec
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
di 17 dec
Zuiderstrandtheater
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

vrijdag 13 december 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - Highlights TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater De Tuin, Leusden
20:00
Daan Boom - De Eerste De Cammeleur, Dongen
20:00
Ali B - Koorts Jan van Besouw, Goirle
20:00
Comedy club Sneek Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Urbanus C.C. De Pas, Heesch
20:00
Theo Nijland TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Willem, Papendrecht
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Meervaart, Amsterdam
20:15
Anuar - EERLIJK Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Hehobros Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première Theater PePijn, Den Haag
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek De Schakel, Gilze
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater het Hof, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest Prinsenhof, Best
20:30
Edson Da Graça - Wakker Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Perron-3, Rosmalen
20:30
Harry Glotzbach / Roel C. Verburg - Comedy & Guitars Kroepoekfabriek, Vlaardingen

zaterdag 14 december 2019

00:00
Yora Rienstra - UP Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Barrie Stevens - The Show Must Go On Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - 1 Kilo C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Patrizanen - Het leven an sich Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Posttheater, Arnhem
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Highlights TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jacob Spoelstra De Meerpaal, Dronten
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater RhederArt, Dieren
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Horst, Venhorst
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Chippendales Rockhal,
20:00
Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Urbanus De Domijnen, Sittard
20:00
François Pirette Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater De Veste, Delft
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater De Omval, Diemen
20:30
Hehobros TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Enge Buren - BASTA! Agora Theater Druten, Druten
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater het Hof, Arnhem
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Max van den Burg - Paasbest Prinsenhof, Best
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater Kulturhus, Borne
20:30
Fabian Franciscus Schouwburg Hengelo, Hengelo
23:45
Tim Hartog Comedy Club Haug, Rotterdam

zondag 15 december 2019

Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Markant Uden, Uden
00:00
Nathalie Baartman - Breek Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 16 december 2019

20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Koninklijke Schouwburg, Den Haag

dinsdag 17 december 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Zuiderstrandtheater, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -67