Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Meerpaal
Dronten
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
23:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Dok6
Panningen
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Speeldoos
Vught
C.C. De Werft
Geel
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Thalia Theater
IJmuiden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Reggehof
Goor
C.C. De Meent
Alsemberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Evergem
Evergem
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
MIDI Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Achterom
Hilversum
van Beresteyn
Veendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Het Front
Vroomshoop
Het Kruithuis
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
van Beresteyn
Veendam
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Pathé Buitenhof
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Orpheus
Apeldoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Pook
Oostknollendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan de Schie
Schiedam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Cammeleur
Dongen
Theater de Speeldoos
Baarn
donderdag 01 oktober 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mylou Frencken: Uit Bed TRY OUT
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Niet Schieten!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Boheems
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Meerpaal, Dronten
vrijdag 02 oktober 2009
21:00
Cameretten voorronde
Theater Walhalla, Rotterdam
Dedication
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Een Avondje Bergkamp
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Axestos
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Lochem, Lochem
Jörgen Raymann
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater 't Speelhuis, Helmond
23:00
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 03 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Carolien Borgers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Kampanje, Den Helder
Jörgen Raymann
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Kasper van Kooten
Dok6, Panningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Wesopa Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt met 'Dedication'
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Speeldoos, Vught
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
C.C. De Werft, Geel
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Diligentia, Den Haag
zondag 04 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Griffioen, Amstelveen
maandag 05 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 06 oktober 2009
Daniël Arends
Thalia Theater, IJmuiden
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Boheems
De Reggehof, Goor
woensdag 07 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Meent, Alsemberg
Dedication
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Een Avondje Bergkamp
Fidei et Arti, Oudenbosch
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Boheems
Theater Carrousel, Ommen
donderdag 08 oktober 2009
20:15
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Evergem, Evergem
Dedication
Theater de Spiegel, Zwolle
Een Avondje Bergkamp
Junushoff Theater, Wageningen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
MIDI Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Achterom, Hilversum
Sara Kroos - Boheems
van Beresteyn, Veendam
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Purmaryn, Purmerend
vrijdag 09 oktober 2009
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
20:15
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dedication
Chassé Theater, Breda
Een Avondje Bergkamp
van Beresteyn, Veendam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hard Gras on Tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Howard Komproe
Pathé Buitenhof, Den Haag
Jandino Asporaat - Buena Vista
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Sex & drugs & Hoog Barok try out
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zaterdag 10 oktober 2009
20:00
Arie Koomen
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
Dedication
Agnietenhof, Tiel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hard Gras on Tour
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Pook, Oostknollendam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:45
Roy Aernouts
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zondag 11 oktober 2009
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 12 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 oktober 2009
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dedication
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Boheems
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
woensdag 14 oktober 2009
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dedication
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Een Avondje Bergkamp
De Cammeleur, Dongen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Speeldoos, Baarn