CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -68
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 09 mei
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Veluvine
Nunspeet
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 10 mei
Theater Ludens
Voorburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Klif
Nijmegen
BREStheater
Brielle
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Weijer
Boxmeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wilminktheater
Enschede
De Maagd
Bergen op Zoom
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Klooster
Woerden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
Theaters Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
1
za 11 mei
Agora Theater Lelystad
Lelystad
2
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Dakota
Den Haag
De Boodschap
Rijen
C.C. De Werft
Geel
Flint
Amersfoort
Theater RhederArt
Dieren

donderdag 09 mei 2019

Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Highlights Theater de Purmaryn, Purmerend
Louise Korthals - Alles is er Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Meervaart, Amsterdam
1
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?! Veluvine, Nunspeet
Alex Ploeg Ultimatum Schaffelaartheater, Barneveld
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kiki Schippers - Waar ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel De Maaspoort, Venlo
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Dolf Jansen - Bijna Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

vrijdag 10 mei 2019

Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Bijna Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Thomas Acda - Motel Theater De Leest, Waalwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Stoep, Spijkenisse
Kommil Foo - Oogst Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek Agora Theater Druten, Druten
Theo Nijland - En de rest is onzin De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Nieuwe Kolk, Assen
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters De Klif, Nijmegen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST BREStheater, Brielle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Voorveghter, Hardenberg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij Theater de Blauwe Kei, Veghel
Rayen Panday - Fenomeen De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er De Weijer, Boxmeer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier Wilminktheater, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Maagd, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?! Spant!, Bussum
André Manuel - DREEJKLEZOEW Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum De Domijnen, Sittard
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kiki Schippers - Waar Het Klooster, Woerden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan! Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theaters Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Najib Amhali waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk van Beresteyn, Veendam
20:15
Matroesjka - Brainwash Diligentia, Den Haag
20:15
Arjen Lubach - Live Markant Uden, Uden
20:30
Marlon Kicken - In de Lift Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Posttheater, Arnhem
1

zaterdag 11 mei 2019

Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Agora Theater Lelystad, Lelystad
2
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Bijna Het Postkantoor, Bovenkarspel
Thomas Acda - Motel Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Odeon, Zwolle
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Dakota, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje De Boodschap, Rijen
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Werft, Geel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Flint, Amersfoort
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater RhederArt, Dieren
Pagina -68