Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
NatLab
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Den Herd
Bladel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
donderdag 14 april 2022
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
NatLab, Eindhoven
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Grof geschud - Broeden
De Kleine Willem, Enschede
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Live
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Stroud, Putten
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Uit het niets
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 15 april 2022
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Grof geschud - Broeden
C.C. Den Herd, Bladel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Deventer Schouwburg, Deventer
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 16 april 2022
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Rayen Panday - Focus
Podium Mozaiek, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Anuar - Eerlijk
Posttheater, Arnhem
Grof geschud - Broeden
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Patrick Laureij - Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
René van Meurs - 2636
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Zaantheater, Zaandam
maandag 18 april 2022
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 19 april 2022
20:00
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van De Hak Op De Tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 20 april 2022
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Uit het niets
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Cabarestafette 21-22
Flint, Amersfoort
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Grof geschud - Broeden
Theater De Omval, Diemen
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Merijn Scholten - Solo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk