Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Weijer
Boxmeer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Capitole
Gent
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Carna
Einighausen
20:30
Metropool
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Twentse Schouwburg
Enschede
Musis
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Munttheater
Weert
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Druten
Druten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Odeon
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Het Plein
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Almere Strand
Almere
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Bussel
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Reehorst
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Prinsenhof
Best
Spant!
Bussum
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Front
Vroomshoop
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. Den Herd
Bladel
De Reehorst
Ede
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
Lindenberg Theater
Nijmegen
zondag 03 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
woensdag 06 mei 2009
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
donderdag 07 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 08 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
De Reehorst, Ede
20:15
Comedy Explosion
Diligentia, Den Haag
21:00
Comedytrain met o.a.: Henry van Loon / Jochen Otte
Hedon, Zwolle
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
John Buijsman - BUK
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Schouwburg Venray, Venray
Kommil Foo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Olaf en Jasper
Het Front, Vroomshoop
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Schudden - Ruis
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Silvester Zwaneveld
Theater de Mythe, Goes
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wouter Deprez - Eelt
Posttheater, Arnhem
zaterdag 09 mei 2009
20:00
A Night of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen