Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Poorterij
Zaltbommel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Chassé Theater
Breda
Markant Uden
Uden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Twentse Schouwburg
Enschede
Scheldetheater
Terneuzen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Markant Uden
Uden
Theater Achterom
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Atak
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Scheldetheater
Terneuzen
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Posttheater
Arnhem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Vredenburg
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
Vredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
De Pit
Terneuzen
dinsdag 21 april 2009
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
Parktheater, Eindhoven
20:15
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal Zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 22 april 2009
Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Cola
De Poorterij, Zaltbommel
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ennio Marchetto
Flint, Amersfoort
Kristel Zweers - Ruig
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Waan
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Wilminktheater, Enschede
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater De Veste, Delft
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 23 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Eric van Sauers - Ridder
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Waan
Theater de Griffioen, Amstelveen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Twentse Schouwburg, Enschede
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
John Buijsman - BUK
Theater Achterom, Hilversum
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Footloose
Flint, Amersfoort
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
20:00
A Night of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Chris van der Ende / Tricky Rick / Steven Stol / Jeffrey Spalburg
Atak, Enschede
vrijdag 24 april 2009
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Waan
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Los
Theater De Willem, Papendrecht
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater de Kampanje, Den Helder
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ellen Dikker - Toendra
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer
Theater De Veste, Delft
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wouter Deprez - Eelt
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Sjaak
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Jörgen Raymann - Familyman
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Footloose
Flint, Amersfoort
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Amar en Rachid - Comedians Night
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 25 april 2009
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen