CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -6
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 mei
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Cultura
Ede
Spant!
Bussum
Theater Walhalla
Rotterdam
't Theaterke
Best
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
Flint
Amersfoort
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
za 11 mei
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultura
Ede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Kik
Elst
Luctor et Emergo
Rilland
C.C. Evergem
Evergem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Borgh
Budel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Figi Theater
Zeist
zo 12 mei
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
ma 13 mei
12:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
di 14 mei
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen

vrijdag 10 mei 2024

Foto Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Veldhuis & Kemper Cultura, Ede
Pieter Derks - Ja, Leuk Spant!, Bussum
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs) 't Theaterke, Best
Foto Peter Pannekoek - Dna
Peter Pannekoek - Dna Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Claudia de Breij - Wat Als Flint, Amersfoort
Valentina Tóth - Wildbloei De Kunstgreep, Oostzaan
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Bourgondische Belgen Schouwburg Venray, Venray
Rob Scheepers - Weerlicht C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erwin Nyhoff / Thijs Kemperink - Muiters ATLAS Theater, Emmen
Grof geschud - Kroost C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Anuar - Made in Holland Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Comedytunes - Comedy Night Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - 30 jaar on stage KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ashton Brothers - Brothers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Johan Goossens - Nieuw programma Werftheater, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Momentum Theater de Mythe, Goes
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Joshua Timisela - Sorry tante Corrie Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Arjen Lubach Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Meervaart, Amsterdam
20:00
Bas Birker / Emiel van der Logt / Jacob Spoelstra / Wilko Terwijn Podium 't Beest, Goes
20:15
Lin & Jur Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Cabarestafette Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lotte Velvet - Carrousel Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rundfunk - Schau Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Diligentia, Den Haag
20:15
Sezgin Gülec - Try outs Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Flint, Amersfoort
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Fabian Franciscus - Loskomen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
De Gestampte Meisjes - Dream On Posttheater, Arnhem
20:30
Tim Fransen - Try outs Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Andries Tunru - Marmer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over Cpunt Theater, Hoofddorp

zaterdag 11 mei 2024

Christel de Laat - En door?! Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lucky Fonz III - Moederland Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Nieuw programma Werftheater, Utrecht
Jochen Otten - De kwaadste nog niet Theater PePijn, Den Haag
Jawad Es Soufi - Harira Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Overkill Cultura, Ede
Foto Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Pieter Derks - Ja, Leuk Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Musa - Schaakmat Theater Walhalla, Rotterdam
Yentl En De Boer - Modderkruipers Theater De Veste, Delft
Valentina Tóth - Wildbloei Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob Scheepers - Weerlicht Theater De Kik, Elst
Maartje & Kine - Hoge Noot Luctor et Emergo, Rilland
Grof geschud - Kroost C.C. Evergem, Evergem
Najib Amhali - 30 jaar on stage KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Roué Verveer - Gewoon Roué Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Guido Weijers - Momentum Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Arjen Lubach Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Pieter Derks - Ja, Leuk De Oosterpoort, Groningen
20:15
Fabian Franciscus - Loskomen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ashton Brothers - Brothers Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jim Deddes - De Joardy Show Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Schau Flint, Amersfoort
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour Noorderkerk, Sneek
20:15
Urbanus - Bis, bis, bis! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Tim Fransen - Try outs Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Sezgin Gülec - Try outs Theater De Omval, Diemen
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Theater De Borgh, Budel
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Andries Tunru - Marmer Figi Theater, Zeist

zondag 12 mei 2024

15:00
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - No Ponies Spant!, Bussum

maandag 13 mei 2024

12:30
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over Theater Concordia, Enschede
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Beatrix Theater, Utrecht

dinsdag 14 mei 2024

Jawad Es Soufi - Harira Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Overkill Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Ja, Leuk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar - Made in Holland Theater de Griffioen, Amstelveen
Pagina -6