CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -6
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 apr
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fidei et Arti
Oudenbosch
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
zo 11 apr
Posttheater
Arnhem
ma 12 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Café de Cactus
Hengelo
di 13 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Maaspoort
Venlo
Theater De Omval
Diemen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Café de Cactus
Hengelo
wo 14 apr
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
do 15 apr
Theater Sneek
Sneek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Storm
Winterswijk
vr 16 apr
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
De Domijnen
Sittard
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C Warenar
Wassenaar
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Naat Piek
Uden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
za 17 apr
Singer Theater
Laren
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
St. Jan Cultuur Roosendaal
Roosendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Naat Piek
Uden
Musis
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Omval
Diemen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
DeLaMar
Amsterdam
zo 18 apr
La Madeleine
Brussel
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
ma 19 apr
Martiniplaza
Groningen
DeLaMar
Amsterdam

zaterdag 10 april 2021

Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Purmaryn, Purmerend
Edson Da Graça - Zoals het hoort Fidei et Arti, Oudenbosch
Marcel Harteveld - Weet ik veel Posttheater, Arnhem
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Het Dorpshuis, Nigtevecht
Beperkt Houdbaar - De Première De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

zondag 11 april 2021

Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Posttheater, Arnhem

maandag 12 april 2021

Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - En nu dan? Oude Luxor Theater, Rotterdam
Helligen Hendrik Café de Cactus, Hengelo

dinsdag 13 april 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Plien en Bianca - En nu dan? Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lebbis Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Peter Pannekoek Posttheater, Arnhem
20:00
Fabian Franciscus TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
RUMAG. - RUMAG Theater-Event De Maaspoort, Venlo
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater De Omval, Diemen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Het Heerenlogement, Beusichem
René van Meurs - Hunkert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Helligen Hendrik Café de Cactus, Hengelo

woensdag 14 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Walhalla, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Goudse Schouwburg, Gouda
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz De Meenthe, Steenwijk
Plien en Bianca - En nu dan? Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lebbis Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - DNA De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Beperkt Houdbaar Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Blauwe Kei, Veghel
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Lacrimosa Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Agora Theater Lelystad, Lelystad
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Goudse Schouwburg, Gouda

donderdag 15 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Sneek, Sneek
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Verelst - Amai Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Walhalla, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lebbis Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Alex Agnew - an evening with Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine wereld Diligentia, Den Haag
LOS - Lusten en Lasten De Meerpaal, Dronten
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Hunkert Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Johan Goossens - In het beste geval Leidse Schouwburg, Leiden
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Meenthe, Steenwijk
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Het Kielzog, Hoogezand
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Posttheater, Arnhem
Marcel Harteveld - Weet ik veel Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater De Storm, Winterswijk

vrijdag 16 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Riza Tisserand KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Een avond met mij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Zaantheater, Zaandam
Pieter Verelst - Amai De Domijnen, Sittard
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Fransche School Culemborg, Culemborg
Fabian Franciscus - Kleine wereld Het Postkantoor, Bovenkarspel
Yentl en de Boer - Lacrimosa Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Peter Pannekoek TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Piepschuim - Grote Woorden C.C Warenar, Wassenaar
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater Naat Piek, Uden
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Voorveghter, Hardenberg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Markant Uden, Uden
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater de Schalm, Veldhoven
Johan Goossens - In het beste geval Parktheater, Eindhoven
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 17 april 2021

Ronald Snijders - Een avond met mij Singer Theater, Laren
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Het Veur Theater, Leidschendam
Annick Boer - Dat is goed gelukt! DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 kilo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Parktheater, Eindhoven
Oude Liefde Roest Niet St. Jan Cultuur Roosendaal, Roosendaal
20:00
Roué Verveer Chassé Theater, Breda
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater aan de Schie, Schiedam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater Naat Piek, Uden
Herman van Veen Musis, Arnhem
Piepschuim - Grote Woorden De Harmonie, Leeuwarden
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater De Omval, Diemen
Marcel Harteveld - Weet ik veel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
LOS - Lusten en Lasten Theater de Kaasfabriek , Wormer
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - In het beste geval Chassé Theater, Breda
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater De Leest, Waalwijk
Annick Boer - Dat is goed gelukt! DeLaMar, Amsterdam

zondag 18 april 2021

Sans Visa - 2020 La Madeleine, Brussel
Man, man, man, de Podcast Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Anuar / Kor Hoebe / Murth Mossel Bijlmer Parktheater, Amsterdam

maandag 19 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Martiniplaza, Groningen
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
Pagina -6