Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Velinx
Tongeren
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Venray
Venray
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Neushoorn
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Markant Uden
Uden
Theater Sneek
Sneek
Minnepoort
Leuven
Nova Kiel
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Maaspoort
Venlo
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Domijnen
Sittard
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
Musis
Arnhem
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bouwkunde
Deventer
Werftheater
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fulcotheater
IJsselstein
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meerpaal
Dronten
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Bussel
Oosterhout
De Zwaan
Uitgeest
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. Achterolmen
Maaseik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
Vestzaktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
Kaleidoscoop
Mortsel
DNK
Assen
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Grote Post
Oostende
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Carrousel
Ommen
woensdag 29 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 30 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Grof geschud - Lijmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Sneek, Sneek
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 01 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Best of... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Fretz - Toriman
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 02 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Bussel, Oosterhout
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Zwaan, Uitgeest
Eva Crutzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Try Out
Agora Theater Druten, Druten
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Achterolmen, Maaseik
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
Orpheus, Apeldoorn
Johan Fretz - Toriman
Vestzaktheater, Enschede
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DNK, Assen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Grote Post, Oostende
Lebbis - De Ervaring
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Theater Carrousel, Ommen