Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
CC De Warandepoort
Tervuren
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Venray
Venray
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Nova Kiel
Antwerpen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Minnepoort
Leuven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
DNK
Assen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Vestzaktheater
Enschede
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Achterolmen
Maaseik
Kaleidoscoop
Mortsel
Theater Carrousel
Ommen
C.C. De Grote Post
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
woensdag 29 april 2020
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 30 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Grof geschud - Lijmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Sneek, Sneek
Best of... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 01 mei 2020
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Johan Fretz - Toriman
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
Best of... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Lievekamp, Oss
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 02 mei 2020
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DNK, Assen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Try Out
Agora Theater Druten, Druten
Johan Fretz - Toriman
Vestzaktheater, Enschede
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Ervaring
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eva Crutzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Achterolmen, Maaseik
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Nathalie Baartman - Breek
Theater Carrousel, Ommen
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Grote Post, Oostende
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Bussel, Oosterhout
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Willem, Papendrecht
Oldenhermanns - Unsexed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen