CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -69
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 mei
Deventer Schouwburg
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
Theaters Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
1
za 11 mei
Agora Theater Lelystad
Lelystad
2
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Dakota
Den Haag
De Boodschap
Rijen
C.C. De Werft
Geel
Flint
Amersfoort
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ludens
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Venray
Venray
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 12 mei
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
ma 13 mei
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
di 14 mei
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
wo 15 mei
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda

vrijdag 10 mei 2019

Emilio Guzman - Kom dan! Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theaters Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Najib Amhali waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk van Beresteyn, Veendam
20:15
Matroesjka - Brainwash Diligentia, Den Haag
20:15
Arjen Lubach - Live Markant Uden, Uden
20:30
Marlon Kicken - In de Lift Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Posttheater, Arnhem
1

zaterdag 11 mei 2019

Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Agora Theater Lelystad, Lelystad
2
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Bijna Het Postkantoor, Bovenkarspel
Thomas Acda - Motel Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Odeon, Zwolle
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Dakota, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje De Boodschap, Rijen
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Werft, Geel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Flint, Amersfoort
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater RhederArt, Dieren
Theo Nijland - En de rest is onzin Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie Orpheus, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook DeMess, Naarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Harmonie, Leeuwarden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Laureij Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?! Theater Geert Teis, Stadskanaal
ANNE & LISA - Weltschmerz De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Venray, Venray
Alex Ploeg Ultimatum De Poorterij, Zaltbommel
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Souvenirs Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring Theater De Omval, Diemen
20:00
Film: Le gamin au velo PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Diligentia, Den Haag
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma Theater PePijn, Den Haag

zondag 12 mei 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
13:00
Kizzy De Kennismakerij, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke TivoliVredenburg, Utrecht

maandag 13 mei 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Wilminktheater, Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Diligentia, Den Haag

dinsdag 14 mei 2019

Dolf Jansen - Bijna Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Leidse Schouwburg, Leiden
Arie & Silvester - Wie?! Zuiderstrandtheater, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Wilminktheater, Enschede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Diligentia, Den Haag
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show Markant Uden, Uden
20:30
Carl Barron Boom Chicago, Amsterdam

woensdag 15 mei 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Het Wennekerpand, Schiedam
Dolf Jansen - Bijna Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie Wilminktheater, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
Pagina -69