CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -69
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 20 mrt
Flint
Amersfoort
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Sneek
Sneek
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
za 21 mrt
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
De Domijnen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Pook
Oostknollendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Dillewijn
Ankeveen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Werft
Geel
Orpheus
Apeldoorn
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kulturhus Holten
Holten
De Hofnar
Aalten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater RhederArt
Dieren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
Theaters Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Vestzaktheater
Son
Theater Sneek
Sneek
Markant Uden
Uden
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Omval
Diemen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Zundert
Zundert
De Kunstgreep
Oostzaan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
zo 22 mrt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Schakel
Gilze
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
DNK
Assen
Theater De Veste
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ma 23 mrt
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Lievekamp
Oss
di 24 mrt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden

vrijdag 20 maart 2020

Huub Stapel - Het Huwelijk Flint, Amersfoort
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ali B - Koorts Theater Sneek, Sneek
Barrie Stevens - The Show Must Go On S.C.C. De Enck, Oirschot
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Daan Boom De Maaspoort, Venlo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” De Muze, Noordwijk
Cameretten - Finalistentournee Theater de Kaasfabriek , Wormer
Lonneke Dort - Na de lieve vrede Chassé Theater, Breda
Viggo Waas - De meestervoorspeller Agora Theater Lelystad, Lelystad
Oldenhermanns - Unsexed Theater de Bussel, Oosterhout
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater de Schalm, Veldhoven
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong Schouwburg Hengelo, Hengelo
Enge Buren - BASTA! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater 't Pand, Gorinchem
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht Schouwburg Hengelo, Hengelo

zaterdag 21 maart 2020

Claudia de Breij - NU Schouwburg Cuijk, Cuijk
Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg Venray, Venray
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán Posttheater, Arnhem
Marcel Hensema - Alles in de hens Parktheater, Eindhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk De Domijnen, Sittard
Daan Boom - De Eerste Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Agnietenhof, Tiel
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kampanje, Den Helder
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Pook, Oostknollendam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Dillewijn, Ankeveen
René van Meurs - Hunkert Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For C.C. De Schakel, Waregem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. De Werft, Geel
Cameretten - Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
Oldenhermanns - Unsexed Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Kulturhus Holten, Holten
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Hofnar, Aalten
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater RhederArt, Dieren
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Russell Howard - Respite AFAS Live, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Beun, Heiloo
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs Theaters Tilburg, Tilburg
Enge Buren - BASTA! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Vestzaktheater, Son
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Sneek, Sneek
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Markant Uden, Uden
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater De Omval, Diemen
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Zundert, Zundert
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Kunstgreep, Oostzaan
Anuar - EERLIJK Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Fransche School Culemborg, Culemborg

zondag 22 maart 2020

Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Schakel, Gilze
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Musis, Arnhem
Marcel Hensema - Alles in de hens DNK, Assen
Buurman en Buurman gaan kamperen Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

maandag 23 maart 2020

Ronald Goedemondt - Numero Uno De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Sasha Velour Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie DeLaMar, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live AFAS Circustheater, Scheveningen
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lievekamp, Oss

dinsdag 24 maart 2020

Grof geschud - Lijmen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Hunkert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Veste, Delft
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Alex Borstein & The Amstergang Boom Chicago, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lievekamp, Oss
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Het Musiater, Zevenaar
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Venray, Venray
Daan Boom - De Eerste Markant Uden, Uden
Pagina -69