Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Huis van Eemnes
Eemnes
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Dok6
Panningen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
donderdag 23 januari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 24 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger
C.C. De Pas, Heesch
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Gerard Cox - De grote grijze belofte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Skâns, Gorredijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Cammeleur, Dongen
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 25 januari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Wennekerpand, Schiedam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Souvenirs
Huis van Eemnes, Eemnes
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Ervaring
De Maagd, Bergen op Zoom
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Oscar Arnold / Vlamousse
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Agnietenhof, Tiel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Cabarestafette
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag