Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Klif
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:45
Simplon
Groningen
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 08 april 2022
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - De Meesterkraker
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Klif, Nijmegen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 09 april 2022
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rayen Panday - Focus
Theater Kerkrade, Kerkrade
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - SNAK
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater De Leest, Waalwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Live
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Merijn Scholten - Solo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Max van den Burg
Kulturhus Holten, Holten
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Lisa Loeb - Extase
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Sjaak Bral - De Sjaak
Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Chassé Theater, Breda
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 10 april 2022
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Comedy Nacht Met: Jasper Van Der Veen, Leon Van Der Zanden, Thjum Arts
Effenaar, Eindhoven
maandag 11 april 2022
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nina De La Parra / Sanne Landvreugd Kwartet
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 12 april 2022
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
René van Meurs - 2636
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Live
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Uit het niets
Parktheater, Eindhoven
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Fulcotheater, IJsselstein
Christel de Laat - Hoe dan?!
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 13 april 2022
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Wilminktheater, Enschede
20:15
Merijn Scholten - Solo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Theater Hof 88, Almelo
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij - Live
Theater de Kom, Nieuwegein
Lisa Loeb - Extase
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:45
Comedy Night: Bas Birker + Jacob Spoelstra & More
Simplon, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Focus
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Uit het niets
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
20:15
René van Meurs - 2636
Markant Uden, Uden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Klooster, Woerden
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino - Opgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabarestafette 21-22
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
donderdag 14 april 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Zaantheater, Zaandam
20:15
Merijn Scholten - Solo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rayen Panday - Focus
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Posttheater, Arnhem
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Parktheater, Eindhoven