CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -703
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 okt
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
XL De Ateliers
Dronten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kumulustheater
Maastricht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
zo 23 okt
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
ma 24 okt
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
di 25 okt
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
J.C. De Pit
Koksijde
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 26 okt
20:00
Kardijk
Beverlo
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
1
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
1
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
van Beresteyn
Veendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Melkweg
Amsterdam
6
2
do 27 okt
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Meenthe
Steenwijk

zaterdag 22 oktober 2011

20:00
Berry Lussenburg - Getuige Wijktheater Musica, Rotterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Bon theater, Medemblik
20:00
Arno van der Heyden - Zo. C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Vincent Geers - Het is tijd XL De Ateliers, Dronten
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade De Spil, Roeselare
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Arjan Ederveen De Speeldoos, Vught
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Theo Nijland Lux, Nijmegen
20:00
Anne van Rijn Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs van Domburg Kumulustheater, Maastricht
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
NUHR - Het werkt wel Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Posttheater, Arnhem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Freek de Jonge Agnietenhof, Tiel
20:00
Ashton Brothers - Charlatans C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Anuar - Gedreven De Reggehof, Goor
20:00
De Hyena's Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Diligentia, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk C.C. De Zaal, Heythuysen
Javier Guzman - Oorverdovend van Beresteyn, Veendam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Erik van Muiswinkel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater De Omval, Diemen
20:00
Leon van der Zanden Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Micha Wertheim
Micha Wertheim Schouwburg Hengelo, Hengelo
1

zondag 23 oktober 2011

20:00
Purper - Helden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arjan Ederveen S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Theo Nijland Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
NUHR - Het werkt wel Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Isala Theater, Capelle aan den IJssel

maandag 24 oktober 2011

20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten De Oosterpoort, Groningen
20:00
Theo Nijland Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lebbis Parktheater, Eindhoven

dinsdag 25 oktober 2011

20:00
Live From Amsterdam Westerunie, Amsterdam
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk J.C. De Pit, Koksijde
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Arjan Ederveen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jeroen Leenders De Toegift, Den Hoorn
20:00
NUHR - Het werkt wel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge De Muze, Noordwijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mike Boddé - Pil Diligentia, Den Haag
20:00
Daniël Arends Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Najib Amhali Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Winnaars L.C.F. en A.K.F. 2011 - Gijs van Rhijn / Stadsschouwburg Groningen, Groningen

woensdag 26 oktober 2011

20:00
Veerle Malschaert Kardijk, Beverlo
20:00
Purper - Helden Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Stefan Pop - Popaganda Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Live From Amsterdam Westerunie, Amsterdam
20:00
Eric Koller - BULL! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Halve f Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks De Meenthe, Steenwijk
20:00
Arjan Ederveen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Anne van Rijn Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Bouwkunde, Deventer
1
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Bouwkunde, Deventer
1
20:00
NUHR - Het werkt wel Markant Uden, Uden
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Meervaart, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mike Boddé - Pil Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Piepschuim - Opgenomen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Leon van der Zanden Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Het Monica Da Silva Trio Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen van Beresteyn, Veendam
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
Foto The Umbilical Brothers
The Umbilical Brothers Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:15
Tineke Schouten Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steve-O Melkweg, Amsterdam
6
2

donderdag 27 oktober 2011

Mike Boddé - Pil Chassé Theater, Breda
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Eric Koller - BULL! Het Musiater, Zevenaar
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Meenthe, Steenwijk
Pagina -703