CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -70
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 29 mei
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 30 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Sportpaleis
Antwerpen
vr 31 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Sportpaleis
Antwerpen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
ATLAS Theater
Emmen
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
za 01 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Sportpaleis
Antwerpen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Dok6
Panningen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
De Toegift
Den Hoorn
zo 02 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 03 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Comedy Club Haug
Rotterdam
1
di 04 jun
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Leidse Schouwburg
Leiden
Toneelschuur
Haarlem
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
013
Tilburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 05 jun
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theaters Tilburg
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Domijnen
Sittard
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 06 jun
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

woensdag 29 mei 2019

19:45
Adam Fields / Jeroen Pater Simplon, Groningen
20:00
Louis C.K. Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Markant Uden, Uden
20:30
Henry van Loon - Onze Henry TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:30
Louis C.K. Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 30 mei 2019

Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Sportpaleis, Antwerpen

vrijdag 31 mei 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna Theaterpand Weesp, Weesp
Thomas Smith - De jaren van verstand Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Sportpaleis, Antwerpen
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Klinker, Winschoten
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater aan de Schie, Schiedam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Orpheus, Apeldoorn
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Chassé Theater, Breda
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posthuis Theater, Heerenveen
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Markant Uden, Uden
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther

zaterdag 01 juni 2019

Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Sportpaleis, Antwerpen
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Dok6, Panningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Orpheus, Apeldoorn
20:00
Film: L'invitation PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s Maaspodium, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Musis, Arnhem
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Louise Korthals - Alles is er Meervaart, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Toegift, Den Hoorn

zondag 02 juni 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Nasrdin Dchar - Ja De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Judah Friedlander Boom Chicago, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij De Bakkerij, Castricum
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nasrdin Dchar - Ja De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 03 juni 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Judah Friedlander
Judah Friedlander Comedy Club Haug, Rotterdam
1

dinsdag 04 juni 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Leidse Schouwburg, Leiden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Toneelschuur, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Judah Friedlander
Judah Friedlander 013, Tilburg
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Orpheus, Apeldoorn
20:15
Kiki Schippers - Waar De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 05 juni 2019

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theaters Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Souvenirs De Domijnen, Sittard
1
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kiki Schippers - Waar De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel Hofman Café, Utrecht

donderdag 06 juni 2019

Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
ANNE & LISA - Weltschmerz De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina -70