CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -70
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 apr
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Klooster
Woerden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Energiehuis
Dordrecht
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pook
Oostknollendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Orpheus
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 21 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
ma 22 apr
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 23 apr
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
wo 24 apr
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Kennemer Theater
Beverwijk
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Mythe
Goes
De Maaspoort
Venlo
Theater Hof 88
Almelo
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot

zaterdag 20 april 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dolf Jansen - Bijna Het Klooster, Woerden
Thomas Acda - Motel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Maagd, Bergen op Zoom
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Nesterlé, Nistelrode
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij Parktheater, Eindhoven
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er Theater Zinin, Nijverdal
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is Energiehuis, Dordrecht
Angela Groothuizen - Lueke binge Swanla Theater, Zevenhuizen
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Pook, Oostknollendam
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Warande, Turnhout
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Flint, Amersfoort
20:00
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Film: Hugo PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Guido Weijers ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
20:00
Nabil Aoulad Ayad Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Silent Comedy - Try-out Diligentia, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Kattendans, Bergeijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Janneke de Bijl Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 21 april 2019

Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Dok6, Panningen
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater 't Speelhuis, Helmond

maandag 22 april 2019

Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt Diligentia, Den Haag
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 23 april 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Hugleikur Dagsson Boom Chicago, Amsterdam

woensdag 24 april 2019

Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bouwkunde, Deventer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel De Nieuwe Kolk, Assen
Kommil Foo - Oogst Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Venray, Venray
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Aan de Slinger, Houten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Koornbeurs, Franeker
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij Theater de Stoep, Spijkenisse
Kamagurka - De grenzen van Ernst Junushoff Theater, Wageningen
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Schie, Schiedam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Blauwe Kei, Veghel
Arie & Silvester - Wie?! Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Mythe, Goes
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry Theater Hof 88, Almelo
18:00
Eddie Izzard Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Cameretten - Finalistentour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Enck, Oirschot
Pagina -70