Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Filmtheater Luxor
Zutphen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
De Domijnen
Sittard
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cultura
Ede
Theater de Speeldoos
Baarn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kleine Willem
Enschede
Dok6
Panningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theaterhotel Almelo
Almelo
Het Klooster
Woerden
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
't Rozenknopje
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kampanje
Den Helder
dinsdag 13 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Het Musiater, Zevenaar
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 14 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Filmtheater Luxor, Zutphen
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Omval, Diemen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 15 november 2018
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder