Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Veluvine
Nunspeet
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pook
Oostknollendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Energiehuis
Dordrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
De Warande
Turnhout
Spant!
Bussum
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Arto Theater
Schoonhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Hofman
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Bouwkunde
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Koornbeurs
Franeker
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vrijdag 19 april 2019
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 april 2019
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 21 april 2019
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 22 april 2019
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 23 april 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hugleikur Dagsson
Boom Chicago, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 24 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Kolk, Assen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs
Kennemer Theater, Beverwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lampegiet, Veenendaal