Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Venray
Venray
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schuur
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Singer Theater
Laren
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ATLAS Theater
Emmen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Veluvine
Nunspeet
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 03 mei 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 04 mei 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 06 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 07 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 08 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum
Fulcotheater, IJsselstein
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 09 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem