CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -71
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 26 apr
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Ons Tejater
Lieshout
1
1
zo 28 apr
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ma 29 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Meervaart
Amsterdam
di 30 apr
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
ATLAS Theater
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
Toneelschuur
Haarlem
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
wo 01 mei
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Domijnen
Sittard
Spant!
Bussum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Mythe
Goes
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
BREStheater
Brielle
do 02 mei
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Figi Theater
Zeist
Theater De Willem
Papendrecht
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 03 mei
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Venray
Venray

vrijdag 26 april 2019

20:30
Lucinda Sedoc Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ons Tejater, Lieshout
1
1

zondag 28 april 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Het Nationale Theater , Den Haag
1
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

maandag 29 april 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Theaters Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Bert Kreischer Meervaart, Amsterdam

dinsdag 30 april 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Thomas Acda - Motel ATLAS Theater, Emmen
Kommil Foo - Oogst De Oosterpoort, Groningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Toneelschuur, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Fulcotheater, IJsselstein
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Guzmán Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Boemel, Tilburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Diligentia, Den Haag

woensdag 01 mei 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst ATLAS Theater, Emmen
Theo Nijland - En de rest is onzin Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?! De Domijnen, Sittard
Freek de Jonge - De Suppoost Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Blauwe Kei, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Mythe, Goes
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Jan van Besouw, Goirle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Javier Guzman - Guzmán Diligentia, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk BREStheater, Brielle

donderdag 02 mei 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater de Stoep, Spijkenisse
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Nijland - En de rest is onzin Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater De Veste, Delft
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles! Figi Theater, Zeist
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater De Willem, Papendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Schalm, Veldhoven
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Maaspoort, Venlo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere Diligentia, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedyclub KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 03 mei 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Oogst Scheldetheater, Terneuzen
Nathalie Baartman - Breek Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Venray, Venray
Pagina -71