CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -71
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 11 okt
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Groene Engel
Oss
vr 12 okt
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Agnietenhof
Tiel
Hoftheater
Raalte
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Meerpaal
Dronten
za 13 okt
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Arto Theater
Schoonhoven
Posttheater
Arnhem
Het Kielzog
Hoogezand
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
DNK
Assen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Huiskamer
Weert
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
BREStheater
Brielle
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen

donderdag 11 oktober 2018

Kiki Schippers - Waar Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Posthuis Theater, Heerenveen
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Carrousel, Ommen
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Posttheater, Arnhem
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - Brainwash Groene Engel, Oss

vrijdag 12 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schaffelaartheater, Barneveld
Nathalie Baartman - Breek Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kattendans, Bergeijk
Yentl en de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel DeMess, Naarden
00:00
Howard Komproe - Live on stage Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Beuving - Rotatie Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Ik beloof niks De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Lebbis - De Bovengrens Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater De Storm, Winterswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?! Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Ludens, Voorburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum C.C. Deurne, Deurne
Paul de Leeuw - Vette Pech! Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Lindenberg Theater, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan! Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Voorveghter, Hardenberg
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Floralis, Lisse
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Purper - Purper's Passie Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Piepschuim - Grote Woorden De Meerpaal, Dronten

zaterdag 13 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Posttheater, Arnhem
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Breek Arto Theater, Schoonhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Kielzog, Hoogezand
Yentl en de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Stoep, Spijkenisse
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit DNK, Assen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Kei, Reusel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Concordia, Haastrecht
Sounds Niets te verliezen Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater De Verwachting, Ritthem
Howard Komproe - Live on stage Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Werftheater, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Het Dorpshuis, Nigtevecht
Richard Groenendijk - Om Alles! Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater de Huiskamer, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam De Smeltkroes, Maarheeze
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Leest, Waalwijk
Matroesjka - Brainwash Het Klooster, Woerden
Bert Gabriels - Gelukzoeker Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij Het Evertshuis, Bodegraven
René van Meurs - Ik beloof niks BREStheater, Brielle
Lebbis - De Bovengrens Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater De Omval, Diemen
Pagina -71