Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Zaantheater
Zaandam
De hoogte
Winsum
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Lux
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
DeMess
Naarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Lochem
Lochem
30CC/Schouwburg
Leuven
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
donderdag 31 januari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 01 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 02 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp