Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
C.C. Myllesweerd
Mill
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Mythe
Goes
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Veste
Delft
De Schattelijn
Geertruidenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Punt
Vroomshoop
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Kielzog
Hoogezand
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Theaterboerderij
Ekehaar
Klein Theater
Dinxperlo
Zuiderpershuis
Antwerpen
Spant!
Bussum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Den Bolder
Waspik
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Mol
Lier
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Wagehuys
Leuven
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Omval
Diemen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Zuiderstrandtheater
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 13 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
zaterdag 14 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
zondag 15 maart 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 16 maart 2020
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 17 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 18 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn