CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -724
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
3
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
vr 21 mei
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Klooster
Woerden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
1
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
1
za 22 mei
C.C. De Herbakker
Eeklo
Bon theater
Medemblik
1
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 23 mei
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Meervaart
Amsterdam
ma 24 mei
Koningstheater
's-Hertogenbosch
di 25 mei
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
2
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
wo 26 mei
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Leest
Waalwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Almere
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
do 27 mei
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Compagnietheater
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Harmonie
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
3
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
2
Theater de Spiegel
Zwolle
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem

donderdag 20 mei 2010

Javier Guzman - Por Dios Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
1
Dolf Jansen - Altijd Verder De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve Chassé Theater, Breda
3
Hete vrede Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Buck de Buckerette Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema Schouwburg Almere, Almere
20:30
Murth Mossel | 1-2 pers. enkelv. Meervaart, Amsterdam

vrijdag 21 mei 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser C.C. Belgica, Dendermonde
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
NUHR - Nieuw Programma Het Klooster, Woerden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Buena Vista Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Por Dios Isala Theater, Capelle aan den IJssel
1
Guido Weijers - Axestos Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Altijd Verder De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Speelman & Speelman 013, Tilburg
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Buck de Buckerette Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kristel Zweers - Ruig Theater Zuidplein, Rotterdam
1

zaterdag 22 mei 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser C.C. De Herbakker, Eeklo
NUHR - Nieuw Programma Bon theater, Medemblik
1
Speelman & Speelman - Thuis Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten De Maagd, Bergen op Zoom
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Punt Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Boheems De Harmonie, Leeuwarden
Eric van Sauers - Ridder Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Javier Guzman - Por Dios Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Axestos Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Altijd Verder De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Hete vrede Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Buck de Buckerette Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts | marc-marie punt Meervaart, Amsterdam
20:15
De Berini's met Opgevoerd Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Speelman & Speelman | thuis Meervaart, Amsterdam

zondag 23 mei 2010

Freek de Jonge - De Stemming Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Punt Meervaart, Amsterdam
15:00
Alfred van den Heuvel Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Huub Stapel: Mannen komen van Mars, vrouwen van Ve DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Marc-Marie Huijbregts | marc-marie punt Meervaart, Amsterdam

maandag 24 mei 2010

Freek de Jonge - De Stemming Koningstheater, 's-Hertogenbosch

dinsdag 25 mei 2010

Klaas van der Eerden - Schwalbe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg De Maaspoort, Venlo
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Boheems Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
Eric van Sauers - Ridder Parktheater, Eindhoven
Foto Roué Verveer - Mans Genoeg
Roué Verveer - Mans Genoeg Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
2
20:00
Kommil Foo Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vincent Geers - Onder Controle Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman Leidse Schouwburg, Leiden
2

woensdag 26 mei 2010

Klaas van der Eerden - Schwalbe Schouwburg Hengelo, Hengelo
Freek de Jonge - Van A naar Z Posttheater, Arnhem
Comedytrain - Theatertour 09/10 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Boheems Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - Ridder De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Altijd Verder Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - De Rust Zelve Theater de Spiegel, Zwolle
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Vincent Geers - Onder Controle Theater de Hofnar, Valkenswaard

donderdag 27 mei 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Klaas van der Eerden - Schwalbe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Stemming Compagnietheater, Amsterdam
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis Koningstheater, 's-Hertogenbosch
NUHR - Nieuw Programma Theater Idea, Soest
Speelman & Speelman - Thuis Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? De Harmonie, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems Zaantheater, Zaandam
Eric van Sauers - Ridder De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Mans Genoeg Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Buena Vista S.C.C. De Enck, Oirschot
Javier Guzman - Por Dios Flint, Amersfoort
Guido Weijers - Axestos Goudse Schouwburg, Gouda
3
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
2
Jochem Myjer - De Rust Zelve Theater de Spiegel, Zwolle
1
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Hete vrede Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pagina -724