CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -72
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 30 jan
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 31 jan
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
van Beresteyn
Veendam
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater De Omval
Diemen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
za 01 feb
00:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Energiehuis
Dordrecht

donderdag 30 januari 2020

20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Crea, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Dok6, Panningen
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Meerpaal, Dronten
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Victor Luis van Es Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pieter Verelst - Amai Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 31 januari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Zaantheater, Zaandam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Meerpaal, Dronten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving - Rotatie Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater 't Pand, Gorinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Omval, Diemen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday - Trigger Theater 't Onderdak, Sassenheim
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Reggehof, Goor
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Agnietenhof, Tiel
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht De Meenthe, Steenwijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Figi Theater, Zeist
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Jan van Besouw, Goirle
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Anuar - EERLIJK Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zaterdag 01 februari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Leest, Waalwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Chassé Theater, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Bon theater, Medemblik
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Rayen Panday - Trigger Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - Highlights Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fresku - Voordat het te laat is Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Spant!, Bussum
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Enge Buren - BASTA! Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Energiehuis, Dordrecht
Pagina -72