CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -72
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 mei
20:15
Meervaart
Amsterdam
wo 17 mei
Munttheater
Weert
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
van Beresteyn
Veendam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Meervaart
Amsterdam
1
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
do 18 mei
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Smeltkroes
Maarheeze
19:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 19 mei
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ahoy
Rotterdam
2
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
't Theaterke
Best
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
za 20 mei
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theatercafe Lexke
Budel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Markant Uden
Uden
19:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder

dinsdag 16 mei 2023

20:15
Patrick Laureij - Live Meervaart, Amsterdam

woensdag 17 mei 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Munttheater, Weert
Theo Maassen - Onbekend Terrein Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over Capitole, Gent
Youp van 't Hek - De laatste ronde Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - DNA Schouwburg Amphion, Doetinchem
Andries Tunru - In Theorie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jochem Myjer - Net alsof van Beresteyn, Veendam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Wilminktheater, Enschede
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
René Van Meurs - 2636 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jay Francis Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Joe Pera: Spring In The Midwest And Rustbelt Tour Pt Iv Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Ik Ga Stuk! De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Kasper van der Laan - Warm Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Jack Dee - Off The Telly 2023
Jack Dee - Off The Telly 2023 Meervaart, Amsterdam
1
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

donderdag 18 mei 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Onbekend Terrein Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek - DNA Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Net alsof De Smeltkroes, Maarheeze
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jim Jefferies Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Alyssa Edwards Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Markant Uden, Uden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Diligentia, Den Haag
20:15
Kasper van der Laan - Warm Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Spant!, Bussum
20:30
Cameretten - Finalistentournee Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Markant Uden, Uden
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Henry van Loon - Jannie the Showdog Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 19 mei 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Crins - Mesthoop Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Onbekend Terrein Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
TAFKAL Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route De Domijnen, Sittard
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Jim Jefferies
Jim Jefferies Ahoy, Rotterdam
2
20:00
Henry van Loon Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Markant Uden, Uden
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Meervaart, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Live Theater De Storm, Winterswijk
Foto Kasper van der Laan - Warm
Kasper van der Laan - Warm Schouwburg Het Park, Hoorn
1
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! 't Theaterke, Best
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Chassé Theater, Breda
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Deventer Schouwburg, Deventer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Koninklijke Schouwburg, Den Haag

zaterdag 20 mei 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Oude Luxor Theater, Rotterdam
Andries Tunru - In Theorie Theatercafe Lexke, Budel
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Kardol - De Situatie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Markant Uden, Uden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
TAFKAL Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
René Van Meurs - 2636 ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jay Francis Theater de Kampanje, Den Helder
Pagina -72