Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
De Boodschap
Rijen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Papenstraattheater
Zwolle
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
DeLaMar
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeMess
Naarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
dinsdag 30 oktober 2018
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
woensdag 31 oktober 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
donderdag 01 november 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 02 november 2018
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen