CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -73
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 19 jan
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
ma 20 jan
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 21 jan
00:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
DNK
Assen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 22 jan
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Luctor et Emergo
Rilland
Musis
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultura
Ede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
do 23 jan
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultura
Ede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Heerlen
Heerlen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 24 jan
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

zondag 19 januari 2020

15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Plein, West-Graftdijk

maandag 20 januari 2020

20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Floralis, Lisse

dinsdag 21 januari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater PePijn, Den Haag
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk DNK, Assen
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 22 januari 2020

Yora Rienstra - UP Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Sorry Baby Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater De Omval, Diemen
Echt Gebeurd op Reis De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Zaantheater, Zaandam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Blauwe Kei, Veghel
Sara Kroos - Verte Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Voor wat het waard is Musis, Arnhem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Singer Theater, Laren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Guzmán Cultura, Ede
20:30
Tineke Schouten - Highlights Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Daan Boom - De Eerste Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Bergen Lacht Taverne, Bergen

donderdag 23 januari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Spant!, Bussum
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Harderwijk, Harderwijk
Lebbis - De Ervaring Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Stoep, Spijkenisse
Echt Gebeurd op Reis Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - #NoFilter Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Verte Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Heerlen, Heerlen
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Daan Boom - De Eerste De Meenthe, Steenwijk
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Hoftheater, Raalte
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Venray, Venray
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rayen Panday - Trigger Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong Cultura, Ede
20:30
Tineke Schouten - Highlights Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Stefano Keizers Theater Heerlen, Heerlen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Stefano Keizers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 24 januari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -73