CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -73
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 apr
Schouwburg Hengelo
Hengelo
ATLAS Theater
Emmen
Kulturhus Holten
Holten
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:15
Agnietenhof
Tiel
zo 16 apr
Musis
Arnhem
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ma 17 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 18 apr
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
wo 19 apr
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Parochiehuis
Delden
Zaantheater
Zaandam
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Perron-3
Rosmalen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
1
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
1
do 20 apr
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Toegift
Den Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
De Spil
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Maaspoort
Venlo
19:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem

zaterdag 15 april 2023

Peter Pannekoek - DNA Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren ATLAS Theater, Emmen
Martijn Kardol - De Situatie Kulturhus Holten, Holten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agnietenhof, Tiel
20:00
Cabarestafette Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cameretten - Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Theater Koningsduin, Castricum
20:00
André Manuel - Sneu De Reggehof, Goor
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Zaantheater, Zaandam
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Kommil Foo - Grind Flint, Amersfoort
20:00
Jay Francis De Meenthe, Steenwijk
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ik Ga Stuk! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Dok6, Panningen
20:15
Herman van Veen - De voorstelling TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Sneek, Sneek
20:15
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Patrick Laureij - Live Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Oldenhermanns - FCKED Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Musa - Schaakmat Theater PePijn, Den Haag
21:00
Femke Vernij - Op Volle Kracht C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel

zondag 16 april 2023

Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Musis, Arnhem
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Alex Vizorek Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Herman van Veen - De voorstelling TAQA Theater De Vest, Alkmaar

maandag 17 april 2023

Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Theater Floralis, Lisse
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen De Maaspoort, Venlo
20:00
Arjen Lubach Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 18 april 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Parktheater, Eindhoven
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Koninklijke Schouwburg, Den Haag

woensdag 19 april 2023

Jan Beuving - Restante Kantine Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK Het Parochiehuis, Delden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
Andries Tunru - In Theorie Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Theater de Kampanje, Den Helder
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Perron-3, Rosmalen
Jochem Myjer - Net alsof Theater De Winsinghhof, Roden
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
1
19:45
Simplon Comedy Night Simplon, Groningen
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Flint, Amersfoort
20:00
Merijn Scholten - Solo Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wim Helsen - Niet Mijn Apen - Niet Mijn Circus C.C. De Werft, Geel
20:15
Ik Ga Stuk! De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Maaspoort, Venlo
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Victor Luis Van Es - De Lachende Derde Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Bas Birker - in blijde verachting C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Parktheater, Eindhoven
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Zaantheater, Zaandam
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Chassé Theater, Breda
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind Theater de Griffioen, Amstelveen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
1

donderdag 20 april 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Crins - Mesthoop De Toegift, Den Hoorn
Jan Beuving - Restante Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - SNAK De Meerpaal, Dronten
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit Het Niets Schaffelaartheater, Barneveld
Peter Pannekoek - DNA Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Jannie the Showdog Agora Theater Lelystad, Lelystad
Andries Tunru - In Theorie Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Het Kielzog, Hoogezand
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes De Maaspoort, Venlo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ik Ga Stuk! Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Cameretten - Finalistentournee ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René Van Meurs - 2636 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg Lochem, Lochem
Pagina -73