Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Speeldoos
Vught
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Beun
Heiloo
Theater Grenedeer
Gronsveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
DeLaMar
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
17:00
La Madeleine
Brussel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
DeMess
Naarden
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Smeltkroes
Maarheeze
De Kattendans
Bergeijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Het Trefpunt
Warmond
20:00
De Reggehof
Goor
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Agora Theater Druten
Druten
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Ludens
Voorburg
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Boerderij
Huizen
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Anna theater
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
Diligentia
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paard
Den Haag
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
vrijdag 26 oktober 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
zaterdag 27 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
zondag 28 oktober 2018
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 30 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg