Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Idea
Soest
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurschuur
Monster
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
DeLaMar
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Vorstin
Hilversum
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Kattendans
Bergeijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Mythe
Goes
De Harmonie
Leeuwarden
Het Kielzog
Hoogezand
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Skâns
Gorredijk
Theater de Beun
Heiloo
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Lievekamp
Oss
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Agora Theater Druten
Druten
De Boodschap
Rijen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. De Kimpel
Bilzen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
woensdag 23 januari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
donderdag 24 januari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 25 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Jan Beuving - Rotatie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
Maartje & Kine - Vibrato
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede