Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
De Toegift
Den Hoorn
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Gigant
Apeldoorn
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Theothorne
Dieren
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Bloos
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 13 april 2019
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
zondag 14 april 2019
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
maandag 15 april 2019
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 16 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
woensdag 17 april 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen