Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Dok6
Panningen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Podium heino
Heino
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
De Toegift
Den Hoorn
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Het Klooster
Woerden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 25 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Agnietenhof, Tiel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Cabarestafette
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium heino, Heino
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
BREStheater, Brielle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
zondag 26 januari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Reggehof, Goor
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 januari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 28 januari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 29 januari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Ervaring
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Silent Comedy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. De Werft, Geel
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Concordia, Enschede
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 30 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam