Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Jan van Besouw
Goirle
De Schakel
Gilze
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Den Enghel
Bergen op Zoom
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Maaspoort
Venlo
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
dinsdag 22 maart 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Umbilical Brothers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Hoe dan?!
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 23 maart 2022
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Umbilical Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Uit het niets
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Muze, Noordwijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Drommedaris, Enkhuizen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
Martijn Crins - Mesthoop
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Veste, Delft
20:15
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Flint, Amersfoort
donderdag 24 maart 2022
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Uit het niets
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
René van Meurs - 2636
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Lebbis - De Ziel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Jan van Besouw, Goirle
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Schakel, Gilze
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
The Umbilical Brothers
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Merijn Scholten - Solo
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Crins - Mesthoop
Den Enghel, Bergen op Zoom
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino - Opgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 25 maart 2022
20:00
Stand-up Comedy
Hedon, Zwolle
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Maaspoort, Venlo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
van Beresteyn, Veendam
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
LOS - Lusten en Lasten
DRU Industriepark, Ulft
20:30
The Umbilical Brothers - - The Distraction
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
René van Meurs - 2636
Hoftheater, Raalte
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater De Omval, Diemen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Chassé Theater, Breda
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Posttheater, Arnhem
20:30
Femke Vernij
Posttheater, Arnhem