CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -74
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 mei
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
za 19 mei
Theater Ludens
Voorburg
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Westrand
Dilbeek
De Kattendans
Bergeijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 20 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
ma 21 mei
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
di 22 mei
Toneelschuur
Haarlem
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
wo 23 mei
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
3
19:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Ahoy
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 24 mei
Theater Ins Blau
Leiden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Markant Uden
Uden
Theater De Veste
Delft
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
3
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vr 25 mei
Prinsenhof
Best
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. 't Vondel
Halle
Schouwburg Venray
Venray
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven

vrijdag 18 mei 2018

20:15
Piepschuim De Cammeleur, Dongen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie De Maaspoort, Venlo
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater de Griffioen, Amstelveen

zaterdag 19 mei 2018

Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen Podium Mozaiek, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Bussel, Oosterhout
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Westrand, Dilbeek
Fuad Hassen - Held De Kattendans, Bergeijk
Richard Groenendijk - Om alles Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Gooiland, Hilversum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Pesetas Chassé Theater, Breda
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Beneatha’s Place Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - Magie Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
1
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Posttheater, Arnhem
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky! Meervaart, Amsterdam

zondag 20 mei 2018

Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Trevor Noah Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Johan Goosens Theater Zuidplein, Rotterdam

maandag 21 mei 2018

Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Jeff Dunham
Jeff Dunham Sportpaleis, Antwerpen

dinsdag 22 mei 2018

Nathalie Baartman - Voest Toneelschuur, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Zuiderstrandtheater, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
George van Houts - Kom Plot Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour Meervaart, Amsterdam

woensdag 23 mei 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
3
19:30
George van Houts - Kom Plot Wilminktheater, Enschede
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Jeff Dunham
Jeff Dunham Ahoy, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour Meervaart, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 24 mei 2018

Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Theater Ins Blau, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Zuiderstrandtheater, Den Haag
William Boeva - Reset Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eva Crutzen - Opslaan Als Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Parktheater, Eindhoven
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
3
19:30
George van Houts - Kom Plot DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Chassé Theater, Breda
20:15
Alex Klaasen - Showponies Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - KOORTS Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

vrijdag 25 mei 2018

Nathalie Baartman - Voest Prinsenhof, Best
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset C.C. 't Vondel, Halle
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg Venray, Venray
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Werftheater, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
Martijn Koning - Koning te rijk Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Zonder verdoving Theater de Schalm, Veldhoven
Pagina -74