CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -74
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 28 feb
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
za 29 feb
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Spant!
Bussum
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
Theater Gooiland
Hilversum
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Dorpshuis Onder de Toren V.O.F.
Wissenkerke
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
zo 01 mrt
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
ma 02 mrt
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
di 03 mrt
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
wo 04 mrt
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

vrijdag 28 februari 2020

20:30
Murth Mossel - #NoFilter Jan van Besouw, Goirle
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Vestzaktheater, Enschede
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam

zaterdag 29 februari 2020

Brigitte Kaandorp - Eh... Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Viggo Waas - De meestervoorspeller Spant!, Bussum
Rundfunk - Todesangstschrei Deventer Schouwburg, Deventer
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Ervaring Theater Gooiland, Hilversum
1
Kasper van der Laan - 1 Kilo Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - DREEJKLEZOEW Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Schattelijn, Geertruidenberg
René van Meurs - Hunkert Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Trigger Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bill Bailey Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ali B - Koorts Orpheus, Apeldoorn
20:00
Max van den Burg - Paasbest Dorpshuis Onder de Toren V.O.F., Wissenkerke
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Meerpaal, Dronten
20:15
The Silent Comedy Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Eendracht, Gemert
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Sense, Dokkum
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Ludens, Voorburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Posttheater, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld DeMess, Naarden
20:30
Anuar - EERLIJK Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam

zondag 01 maart 2020

Brigitte Kaandorp - Eh... Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Markant Uden, Uden

maandag 02 maart 2020

Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Numero Uno Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar

dinsdag 03 maart 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Flint, Amersfoort
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij Orpheus, Apeldoorn
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Ludens, Voorburg
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel DeLaMar, Amsterdam
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Toneelschuur, Haarlem
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 04 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Debby Petter - De liefde voorbij Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
Best of... Ton Kas Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
René van Meurs - Hunkert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry Chassé Theater, Breda
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Claudia de Breij Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeremy Ferrari Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina -74