CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -74
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 12 nov
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 13 nov
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
De Meenthe
Steenwijk
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Den Herd
Bladel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater De Omval
Diemen
do 14 nov
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
vr 15 nov
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten

dinsdag 12 november 2019

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Ins Blau, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Hehobros Theater PePijn, Den Haag

woensdag 13 november 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Spruijt & Opperman - Heimweeën Dok6, Panningen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Munttheater, Weert
Lebbis - De Ervaring Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater de Koornbeurs, Franeker
De Patrizanen - Het leven an sich C.C. Den Herd, Bladel
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Masters of Comedy - Javier Guzman, Jim Speelmans en Bob Maclaren Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Dok6, Panningen
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het spectrum, Schijndel
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht
20:30
Hehobros Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Daan Boom - De Eerste Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Concordia, Enschede
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Omval, Diemen

donderdag 14 november 2019

00:00
Yora Rienstra - UP Theater De Boerderij, Huizen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Best of... Ton Kas Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Patrizanen - Het leven an sich De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Ary Abittan Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Vestzaktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren - BASTA! Agnietenhof, Tiel
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Henry van Loon Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Kattendans, Bergeijk
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Musiater, Zevenaar
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Cultura, Ede
20:30
Daan Boom De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Anuar - EERLIJK Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Edson Da Graça - Wakker Podium Mozaiek, Amsterdam

vrijdag 15 november 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip De Toegift, Den Hoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Purmaryn, Purmerend
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Patrizanen - Het leven an sich Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL C.C. Parnassos, Utrecht
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rayen Panday - Trigger Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Aan de Slinger, Houten
Pagina -74