CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -75
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 29 feb
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
zo 01 mrt
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
ma 02 mrt
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
di 03 mrt
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
wo 04 mrt
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 05 mrt
Diligentia
Den Haag
Theater De Kik
Elst
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen

zaterdag 29 februari 2020

20:30
Anuar - EERLIJK Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam

zondag 01 maart 2020

Brigitte Kaandorp - Eh... Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Markant Uden, Uden

maandag 02 maart 2020

Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Numero Uno Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar

dinsdag 03 maart 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Flint, Amersfoort
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij Orpheus, Apeldoorn
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Ludens, Voorburg
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel DeLaMar, Amsterdam
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Toneelschuur, Haarlem
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 04 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Debby Petter - De liefde voorbij Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
Best of... Ton Kas Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
René van Meurs - Hunkert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry Chassé Theater, Breda
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Claudia de Breij Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeremy Ferrari Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ali B - Koorts Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Meervaart, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste De Meerpaal, Dronten
20:30
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 05 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Kik, Elst
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby Chassé Theater, Breda
Best of... Ton Kas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan de Schie, Schiedam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
René van Meurs - Hunkert KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Verte TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry C.C. De Pas, Heesch
20:00
Tony Woods Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Highlights De Domijnen, Sittard
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue ATLAS Theater, Emmen
20:00
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Claudia de Breij Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Hoftheater, Raalte
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ali B - Koorts Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pagina -75