Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De hoogte
Winsum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Dok6
Panningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Concordia
Haastrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agnietenhof
Tiel
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater De Omval
Diemen
De Speeldoos
Vught
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Bon theater
Medemblik
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Schouwburg Theothorne
Dieren
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
De Cammeleur
Dongen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Gigant
Apeldoorn
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Weijer
Boxmeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Hofman
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 13 april 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
zondag 14 april 2019
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
maandag 15 april 2019
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 16 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
woensdag 17 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen