Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater aan de Schie
Schiedam
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Vianen
Vianen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Jan van Besouw
Goirle
De Maagd
Bergen op Zoom
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
21:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
zaterdag 12 maart 2022
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
BREStheater, Brielle
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lieven Scheire
La Madeleine, Brussel
20:30
LOS - Lusten en Lasten
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Louis C.K.
Theater Zuidplein, Rotterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Bellevue, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Posttheater, Arnhem
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Agnietenhof, Tiel
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Leest, Waalwijk
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater Vianen, Vianen
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
René van Meurs - 2636
De Molenberg, Delfzijl
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Markant Uden, Uden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theaterhotel Almelo, Almelo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 13 maart 2022
19:30
Comedy Nacht
Effenaar, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Spant!, Bussum
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 14 maart 2022
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 15 maart 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Storm, Winterswijk
woensdag 16 maart 2022
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Muze, Noordwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Uit het niets
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
René van Meurs - 2636
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Domijnen, Sittard
Sjaak Bral - De Meesterkraker
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Martiniplaza, Groningen
donderdag 17 maart 2022
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
André Manuel - Sneu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Bas Birker / Emiel van der Logt / Kristel Zweers / Victor Luis van Es
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Harmonie, Leeuwarden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
20:30
Merijn Scholten - Solo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Aan de Slinger, Houten