CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -76
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 feb
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
vr 21 feb
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Zaantheater
Zaandam
C.C. De tippe
Vledder
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 22 feb
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Zalencentrum De Colle
Kollum
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Lux
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
zo 23 feb
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ma 24 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
di 25 feb
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 26 feb
30CC/Schouwburg
Leuven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
De Meenthe
Steenwijk

donderdag 20 februari 2020

20:15
Enge Buren - BASTA! Figi Theater, Zeist
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Cultura, Ede
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Daan Boom - De Eerste Parktheater, Eindhoven
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Anuar - EERLIJK Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

vrijdag 21 februari 2020

DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Yora Rienstra - UP Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Sorry Baby Zaantheater, Zaandam
Oldenhermanns - Unsexed C.C. De tippe, Vledder
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Agnietenhof, Tiel
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Parkgebouw, Rijssen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tineke Schouten - Highlights Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rayen Panday - Trigger Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 22 februari 2020

Marcel Hensema - Alles in de hens Orpheus, Apeldoorn
00:00
Yora Rienstra - UP Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schaffelaartheater, Barneveld
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Zalencentrum De Colle, Kollum
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Ervaring Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Ludens, Voorburg
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger Energiehuis, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1 Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast Lux, Nijmegen
Foto Dave Chappelle
Dave Chappelle Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Daan Boom - De Eerste Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
Enge Buren - BASTA! Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Max van den Burg - Paasbest Koningshof, Maassluis
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Zaantheater, Zaandam
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Fransche School Culemborg, Culemborg

zondag 23 februari 2020

Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

maandag 24 februari 2020

Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Rayen Panday - Trigger Theater Floralis, Lisse
20:15
Andermans veren Live! - Hoe goed wil je het hebben? De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend

dinsdag 25 februari 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Man, man, man, de Podcast Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Figi Theater, Zeist
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Anuar - EERLIJK Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam

woensdag 26 februari 2020

Brigitte Kaandorp - Eh... 30CC/Schouwburg, Leuven
Kasper van der Laan - 1 Kilo KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - Guzmán Het Parochiehuis, Delden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Meenthe, Steenwijk
Pagina -76