CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -76
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 mei
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 11 mei
Theater Ludens
Voorburg
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Cultura
Nootdorp
De Domijnen
Sittard
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Willem
Papendrecht
DeMess
Naarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Venray
Venray
Kennemer Theater
Beverwijk
1
19:30
Figi Theater
Zeist
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Oosterpoort
Groningen
za 12 mei
Boode in Bathmen
Bathmen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater Idea
Soest
Energiehuis
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zo 13 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 14 mei
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 15 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 16 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Koningshof
Maassluis
Theater de Schalm
Veldhoven
Flint
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
De Domijnen
Sittard
Leidse Schouwburg
Leiden
Theaters Tilburg
Tilburg
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard

donderdag 10 mei 2018

Roué Verveer - Heppie de Peppie Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Yentl & de Boer - Magie Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Marlon Kicken - BaKo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 11 mei 2018

Nathalie Baartman - Voest Theater Ludens, Voorburg
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Perron-3, Rosmalen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen C.C. Cultura, Nootdorp
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd DeMess, Naarden
Jochen Otten - Troosten Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg heel Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Heppie de Peppie Kennemer Theater, Beverwijk
1
19:30
George van Houts - Kom Plot Figi Theater, Zeist
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles De Roma, Antwerpen
20:00
Alex Klaasen - Showponies Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Yentl & de Boer - Magie De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Zonder verdoving Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have De Speeldoos, Vught
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival De Oosterpoort, Groningen

zaterdag 12 mei 2018

Nathalie Baartman - Voest Boode in Bathmen, Bathmen
Murth Mossel - Pauwer Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen Theater De Kolk, Assen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht Theater Idea, Soest
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Energiehuis, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017 Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Figi Theater, Zeist
Foto Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Zuidplein, Rotterdam
19:15
George van Houts - Kom Plot Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles De Roma, Antwerpen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zonder verdoving Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Alex Klaasen - Showponies De Maaspoort, Venlo
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Spant!, Bussum
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Flint, Amersfoort
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

zondag 13 mei 2018

George van Houts - Kom Plot Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 14 mei 2018

20:00
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Ali B - Koorts Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 15 mei 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 16 mei 2018

Eva Crutzen - Opslaan Als Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Troosten Parktheater, Eindhoven
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Vlam Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om alles Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Hof 88, Almelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Domijnen, Sittard
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theaters Tilburg, Tilburg
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zonder verdoving Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pagina -76