CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -76
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 29 mrt
Cacaofabriek
Helmond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Boom Chicago
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ma 30 mrt
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
La Madeleine
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
Boom Chicago
Amsterdam
di 31 mrt
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
wo 01 apr
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Singer
Rijkevorsel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ethias Arena
Hasselt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Domijnen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Figi Theater
Zeist
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Stroud
Putten
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
do 02 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
G.C. De Wildeman
Herent
Diligentia
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater aan de Schie
Schiedam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Domijnen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Tuin
Leusden
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Ogterop
Meppel
Markant Uden
Uden
Theater Dakota
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Willem
Papendrecht

zondag 29 maart 2020

Comedy For Charity - Lachen Voor Goed Doel Cacaofabriek, Helmond
Freek de Jonge Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bij Robèrt... van Beckhoven Schouwburg Amphion, Doetinchem
Biswa Kalyan Rath Boom Chicago, Amsterdam
Tommy Tiernan Arenberg Schouwburg, Antwerpen

maandag 30 maart 2020

Brigitte Kaandorp - Eh... Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen Toomler Theater, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Zaantheater, Zaandam
Tommy Tiernan La Madeleine, Brussel
Plien & Bianca - En nu dan? Goudse Schouwburg, Gouda
Jena Friedman Boom Chicago, Amsterdam

dinsdag 31 maart 2020

Ronald Goedemondt - Numero Uno Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Hunkert Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zuiderstrandtheater, Den Haag
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan? Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Spiegel, Zwolle
Russell Howard - Respite Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Try Out Theater PePijn, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” DeLaMar, Amsterdam

woensdag 01 april 2020

Grof geschud - Lijmen Theater Concordia, Enschede
Nina De La Parra - Gods wegen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Debby Petter - De liefde voorbij S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán De Singer, Rijkevorsel
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Spiegel, Zwolle
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadstheater Arnhem, Arnhem
Vet Kindercabaret - Kapot VET De Nieuwe Kolk, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zuiderstrandtheater, Den Haag
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Ethias Arena, Hasselt
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Todesangstschrei De Domijnen, Sittard
Fred van Leer - Leer van Fred Live Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights Theater De Willem, Papendrecht
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs Figi Theater, Zeist
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Stroud, Putten
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Het Klooster, Woerden
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Chassé Theater, Breda
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eva Crutzen - Try Out Theater PePijn, Den Haag

donderdag 02 april 2020

Claudia de Breij - NU Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Debby Petter - De liefde voorbij Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Oogst Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Brigitte Kaandorp - Eh... Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Guzmán G.C. De Wildeman, Herent
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier van Beresteyn, Veendam
Lebbis - De Ervaring Singer Theater, Laren
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadstheater Arnhem, Arnhem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kom Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Trigger Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Verte Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Het Park, Hoorn
Bij Robert Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Domijnen, Sittard
The Silent Comedy Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Lampegiet, Veenendaal
Plien & Bianca - En nu dan? Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Koorts Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Souvenirs Schaffelaartheater, Barneveld
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Tuin, Leusden
Tineke Schouten - Highlights Kennemer Theater, Beverwijk
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Molenberg, Delfzijl
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Markant Uden, Uden
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Dakota, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. De Enck, Oirschot
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater De Willem, Papendrecht
Pagina -76