Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Zalencentrum de Treemter
Balk
BREStheater
Brielle
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
De Cammeleur
Dongen
De Eendracht
Gemert
20:30
De Kleine Willem
Enschede
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
00:00
Hoftheater
Raalte
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Papenstraattheater
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schuur
Haarlem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
vrijdag 19 oktober 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
zaterdag 20 oktober 2018
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
zondag 21 oktober 2018
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
maandag 22 oktober 2018
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 oktober 2018
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 24 oktober 2018
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur