Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cacaofabriek
Helmond
Markant Uden
Uden
Flint
Amersfoort
Toomler Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Stroud
Putten
De Singer
Rijkevorsel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Venray
Venray
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Molenberg
Delfzijl
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
G.C. De Wildeman
Herent
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
zondag 29 maart 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Goudse Schouwburg, Gouda
Enge Buren - BASTA!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Comedy For Charity - Lachen Voor Goed Doel
Cacaofabriek, Helmond
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
maandag 30 maart 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Flint, Amersfoort
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Jena Friedman
Boom Chicago, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tommy Tiernan
La Madeleine, Brussel
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 31 maart 2020
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Hunkert
Leidse Schouwburg, Leiden
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 01 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Nieuwe Kolk, Assen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
Grof geschud - Lijmen
Theater Concordia, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Kommil Foo - Oogst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Stroud, Putten
Javier Guzman - Guzmán
De Singer, Rijkevorsel
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
De Domijnen, Sittard
Debby Petter - De liefde voorbij
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Souvenirs
Figi Theater, Zeist
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 02 april 2020
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel