CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -769
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 okt
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zo 11 okt
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
2
1
ma 12 okt
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
4
1
di 13 okt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater aan de Schie
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
wo 14 okt
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater PePijn
Den Haag
De Cammeleur
Dongen
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Almere
Almere
do 15 okt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vr 16 okt
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
2
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
22:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
za 17 okt
Schaffelaartheater
Barneveld
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
1
De Reggehof
Goor
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 18 okt
Twentse Schouwburg
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Almere
Almere
ma 19 okt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
di 20 okt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
wo 21 okt
C.C. Hasselt
Hasselt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
2
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
CK Theater
Roermond
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
do 22 okt
C.C. Westrand
Dilbeek
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Muzeval
Emmen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Fabriek Amsterdam
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
C.C. Zundert
Zundert
vr 23 okt
C.C. Kadans
Wuustwezel
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Schuurkerk
Maassluis
Schouwburg Venray
Venray
De Maagd
Bergen op Zoom
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
za 24 okt
Theater De Lampegiet
Veenendaal

zaterdag 10 oktober 2009

20:30
Daniël Arends - Geen excuses Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zondag 11 oktober 2009

Jörgen Raymann Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
2
1

maandag 12 oktober 2009

Hard Gras on Tour Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
4
1

dinsdag 13 oktober 2009

Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Boheems DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Javier Guzman - Por Dios Theater aan de Schie, Schiedam
Dedication Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Cabarestafette Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

woensdag 14 oktober 2009

Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Boheems C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Por Dios Theater aan de Schie, Schiedam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort Theater PePijn, Den Haag
Een Avondje Bergkamp De Cammeleur, Dongen
Guido Weijers Markant Uden, Uden
20:00
Dedication Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Cabarestafette Schouwburg Almere, Almere

donderdag 15 oktober 2009

Jandino Asporaat Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Begijn le Bleu Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - More Human Than Human Capitole, Gent
Sara Kroos - Boheems De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Por Dios De Oosterpoort, Groningen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort Theater PePijn, Den Haag
Hard Gras on Tour Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Guido Weijers Markant Uden, Uden
Sex & drugs & Hoog Barok try out De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Daniël Arends Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Por Dios (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:15
Eric Koller met 'Hippopotomonstrosesquipedaliofob Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dedication Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

vrijdag 16 oktober 2009

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Hard Gras on Tour Diligentia, Den Haag
Guido Weijers Isala Theater, Capelle aan den IJssel
2
Dedication Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jochen Otten Dok6, Panningen
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Arie Koomen C.C. De Pas, Heesch
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
De Tunes Puur! Theater Walhalla, Rotterdam
22:30
Theo Maassen De Kleine Komedie, Amsterdam

zaterdag 17 oktober 2009

Jörgen Raymann Schaffelaartheater, Barneveld
Wim Helsen - Het uur van de prutser Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Punt Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Agnew - More Human Than Human G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Javier Guzman - Por Dios Singer Theater, Laren
Hard Gras on Tour Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers Isala Theater, Capelle aan den IJssel
1
Dedication De Reggehof, Goor
Sex & drugs & Hoog Barok try out Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Daniël Arends Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Mijn leven als Theo Nijland Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arie Koomen Schouwburg Almere, Almere
Foto Ali B met 'Wie Ali zegt, moet B zeggen'
Ali B met 'Wie Ali zegt, moet B zeggen' Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Het Veur Theater, Leidschendam

zondag 18 oktober 2009

Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert Twentse Schouwburg, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Punt Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arie Koomen Schouwburg Almere, Almere

maandag 19 oktober 2009

Hard Gras on Tour TAQA Theater De Vest, Alkmaar

dinsdag 20 oktober 2009

Javier Guzman - Por Dios Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sex & drugs & Hoog Barok De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends Schouwburg Amphion, Doetinchem

woensdag 21 oktober 2009

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Hasselt, Hasselt
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Guido Weijers Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
2
Dedication van Beresteyn, Veendam
Sex & drugs & Hoog Barok De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af CK Theater, Roermond
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Sara Kroos - Boheems Theater De Veste, Delft
1
20:15
Ali B - Wie Ali zegt, moet B zeggen Theater de Hofnar, Valkenswaard

donderdag 22 oktober 2009

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Westrand, Dilbeek
Jandino Asporaat - Buena Vista Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Hard Gras on Tour Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers Theater De Muzeval, Emmen
Dedication C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Sex & drugs & Hoog Barok De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Da Bounce Comedy Nights Theater Fabriek Amsterdam, Amsterdam
20:15
NIKE Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Boheems Theater De Veste, Delft
20:15
Purper Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Mark van de Veerdonk, Ranjaneurose C.C. Zundert, Zundert

vrijdag 23 oktober 2009

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Kadans, Wuustwezel
Jandino Asporaat - Buena Vista Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg de Lawei, Drachten
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater Schuurkerk, Maassluis
Guido Weijers Schouwburg Venray, Venray
Dedication De Maagd, Bergen op Zoom
1
Sex & drugs & Hoog Barok De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Veelvraat Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hard Gras on Tour De Oosterpoort, Groningen

zaterdag 24 oktober 2009

Marc-Marie Huijbregts - Punt Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pagina -769