CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -77
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 25 feb
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Posttheater
Arnhem
21:15
Spant!
Bussum
zo 26 feb
Junushoff Theater
Wageningen
14:30
't Kerkje van Ellesdiek
Ellewoutsdijk
15:00
DeLaMar
Amsterdam
ma 27 feb
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
di 28 feb
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 01 mrt
Leidse Schouwburg
Leiden
Ledeltheater
Oostburg
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Amare
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Markant Uden
Uden
do 02 mrt
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Purmaryn
Purmerend
Trixxo Theater
Hasselt
19:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vr 03 mrt
C.C. De Balluchon
Koekelare
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Trixxo Theater
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda

zaterdag 25 februari 2023

20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Posttheater, Arnhem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Spant!, Bussum

zondag 26 februari 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Junushoff Theater, Wageningen
14:30
Bert Brouwers / Kees Schipper 't Kerkje van Ellesdiek, Ellewoutsdijk
15:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie DeLaMar, Amsterdam

maandag 27 februari 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Jan van Besouw, Goirle
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede

dinsdag 28 februari 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Jan van Besouw, Goirle
20:00
Daniel Howell Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
René Van Meurs - 2636 Wilminktheater, Enschede
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon De Meenthe, Steenwijk
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 01 maart 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Crins - Mesthoop Ledeltheater, Oostburg
Pieter Derks - Uit Het Niets De Molenberg, Delfzijl
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Amare, Den Haag
20:00
Henry van Loon / Sezgin Gülec / Theo Maassen Parktheater, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Diligentia, Den Haag
1
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
n00b speelt n00b De Kleine Willem, Enschede
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Markant Uden, Uden

donderdag 02 maart 2023

Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Uit Het Niets Het Kielzog, Hoogezand
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Theater de Purmaryn, Purmerend
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Trixxo Theater, Hasselt
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Markant Uden, Uden
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Merijn Scholten - Solo Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Orpheus, Apeldoorn
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Spiegel, Zwolle
De Meiden Van Toen - Leven Nu! De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ik Ga Stuk! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
n00b speelt n00b Flint, Amersfoort
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
René Van Meurs - 2636 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon De Molenberg, Delfzijl
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater De Veste, Delft
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Kattendans, Bergeijk
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
NH Café: Uit De Hoge Hoed Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

vrijdag 03 maart 2023

Bas Birker - in blijde verachting C.C. De Balluchon, Koekelare
Kirsten van Teijn - (S)experiment Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Crins - Mesthoop Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - SNAK Theater De Winsinghhof, Roden
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater Geert Teis, Stadskanaal
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… DeLaMar, Amsterdam
Alex Ploeg - Ego De Maaspoort, Venlo
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Schouwburg Cuijk, Cuijk
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Trixxo Theater, Hasselt
Martijn Kardol - De Situatie Cpunt Theater, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Chassé Theater, Breda
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht Orpheus, Apeldoorn
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Samir Fighil - FOMO Meervaart, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jay Francis Hoftheater, Raalte
20:15
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Figi Theater, Zeist
20:15
Merijn Scholten - Solo C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
n00b speelt n00b Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Goudse Schouwburg, Gouda
Pagina -77