Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Hasselt
Hasselt
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. De Kimpel
Bilzen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schuur
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meerpaal
Dronten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 03 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 04 mei 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zaterdag 05 mei 2018
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
zondag 06 mei 2018
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
maandag 07 mei 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 08 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 09 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 10 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 11 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam