CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -78
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 29 dec
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater Kulturhus
Borne
ma 30 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Westergastheater
Amsterdam
di 31 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 02 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vr 03 jan
Theater Karoessel
Geleen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 04 jan
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zo 05 jan
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 06 jan
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
di 07 jan
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Werftheater
Utrecht
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
AINSI
Maastricht
wo 08 jan
De Harmonie
Leeuwarden
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
do 09 jan
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Minnepoort
Leuven
Theater aan de Schie
Schiedam
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
De Molenberg
Delfzijl
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

zondag 29 december 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus Cacaofabriek, Helmond
20:30
Oudejaarsshow 2019 - Vincent Bijlo & The Rossettis Theater Kulturhus, Borne

maandag 30 december 2019

Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Zaantheater, Zaandam
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus Cacaofabriek, Helmond
22:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam

dinsdag 31 december 2019

Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Diligentia, Den Haag
1
20:00
NYE Stand Up Show & Party at Comedy Club Haug Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 02 januari 2020

Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Schouwburg De Kring, Roosendaal

vrijdag 03 januari 2020

Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater Karoessel, Geleen
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Agnietenhof, Tiel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Raymond Clement Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 04 januari 2020

Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Nesterlé, Nistelrode
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Martiniplaza, Groningen
1
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Hof 88, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Kattendans, Bergeijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Raymond Clement Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zondag 05 januari 2020

20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Volkskrant Comedytalenten De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 06 januari 2020

Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Floralis, Lisse
20:15
Gerard Cox - Cox, De Grote Grijze Belofte De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

dinsdag 07 januari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Orpheus, Apeldoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Trigger Werftheater, Utrecht
20:00
Daan Boom - De Eerste Toneelschuur, Haarlem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek AINSI, Maastricht

woensdag 08 januari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show De Stenge, Heinkenszand
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daan Boom - De Eerste Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Perron-3, Rosmalen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:15
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Zaantheater, Zaandam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Figi Theater, Zeist
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

donderdag 09 januari 2020

00:00
Yora Rienstra - UP Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Zaantheater, Zaandam
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Minnepoort, Leuven
Lebbis - De Ervaring Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL De Kattendans, Bergeijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Meenthe, Steenwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Verte Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Orpheus, Apeldoorn
20:00
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -78